reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki majówek:)

reklama
1478247791-4ryla5.jpeg
. My tez po spagetti [emoji4][emoji7] skończony 13 tydzien [emoji4][emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piekne brzuszki [emoji7] to ja jednak przy was mam malutki. Dzis znalazlam zdjecie sprzed ciazy i postanowilam zrobic kolaż, chcialam sie nawet tak samo ubrac ale mi gdzieś sie spodenki zawieruszyly [emoji39] 0t0d i 14t4d
Dopiero teraz zauważyłam ze mi wciecie w talii zaniklo [emoji39]

Musicie kliknąć na zdjęcie bo po prawej brzuch ucielo
1478250108-1d1mld.jpeg


 
Paulia a idź:p Chudzielcu ale widać że ćwiczone było ja ćwiczyłam do kwietnia a potem ciepło się zrobiło i przestałam:O
 
Paulia a idź:p Chudzielcu ale widać że ćwiczone było ja ćwiczyłam do kwietnia a potem ciepło się zrobiło i przestałam:O
Odezwała sie ta gruba [emoji39] ja nigdy za specjalnie nie ćwiczyłam, szybko mi sie to nudzi. Za to duzo jeździłam codziennie na rolkach i rowerze, codzienne spacerowalam i czasem biegalam - to bardzo fajnie wykształca mięśnie brzucha. Z chodakowska nigdy nie wytrzymalam dłużej niz 2 tygodnie [emoji39]
Za to od maja zaczynamy wszystkie od początku [emoji23]

 
Pauli Ty wez ludzi nie doluj.. Za cholere swojej spyry tu nie wrzuce. PS. Ladnie sie zaokraglasz!! Chcialabym tak.. A nie jak jakis waleń.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba od połowy czerwca:p JA miałam taki czas że sporo na siłkę chodziłam.
Ja nigdy nie umialam być systematyczna dlatego u mnie silka nie zdała egzaminu, a ruch uwielbiam, ale na swoich zasadach [emoji3]
Od maja mozna zacząć chodzic na spacery z dziećmi [emoji3] możecie mi nie wierzyc ale od tego też można sie nabawic kaloryfera [emoji39] ja sie nigdy nie katowalam ćwiczeniami, dzieki spacerom, rowerowi i rolkom mialam delikatny kaloryfer na brzuchu [emoji3]
Pauli Ty wez ludzi nie doluj.. Za cholere swojej spyry tu nie wrzuce. PS. Ladnie sie zaokraglasz!! Chcialabym tak.. A nie jak jakis waleń.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Pauline, jaa startowałam z obfitszym od Twojego w 14 tyg. Ja pikole, nie pokaże tu swojego sadła :D
Dziewczyny nie wyglupiajcie sie, kazdy ma inne cialo a kraglosci sa sexy [emoji6]
Za kilka miesiecy i ja bede jak walen [emoji23][emoji23]

 
reklama
Do góry