reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

U mnie kreska minimalna została, rozstępów zero , cycki nie za fajne dużżżżo mniejsze niż z przed ciązy i takie trochę flapowate:wściekła/y: :-p ,
brzuch jeszcze trochę został tzn. w zasadzie to ta naciągnięta skóra taka oponka została - kurcze nie wiem jak to zniwelować:confused:
 
reklama
Basiu 5 miesiecy tylko - potem musiałam przejść na Nutramigen bo mimo bardzo restrykcyjnej diety Marysia była ciągle obsypana. Po przejściu na to mleczko zeszły liszaje w 2 dni. Możesz sobie ogladnąć zdjecia na dziale zamkniętym w wątku pod tytułem "Nutramigen działa cuda"
 
ANYK a jak ty rodzilas?
cc?
Bo ja wlasnie po CC mam okropny brzuch.falde nad cieciem i w dodatku mega fald skory z rozstepami...no ale wsumie brzuch mialam pokazny:):)
 
Lilith ja rodziłam normalnie czyli naturalnie, brzucha nie miałam bardzo duzego zresztą w ciazy przytyłam tylko 9 kg, ale ja wogóle drobna byłam i jestem tylko ten brzuch :wściekła/y: Jak go wciągnę to jest Ok ale jak np. siedzę to właśnie taka oponka (co tu upiększać) wałek mi się robi i opiera mi się na spodniach bleeeeeeeeeee:-p , może powinnam zaczac ćwiczyć, jakieś brzuszki robić czy cos takiego tylko jak tu sie zmobilizowac i byc w tym systematyczną:confused: Kurde a lato juz tuż, tuż :szok: :-( !
 
Ja tam jestem zadowolona ze swojego wyglądu choć może nie jest idealny ;-) Musimy widzieć w sobie to co jest najładniejsze i najbardziej nam się podoba i starać się to wyeksponować. Wtedy wszystkie niedoskonałości pójdą w cień :tak:
Jeśli chodzi o brzuch to jak nie będziemy regularnie ćwiczyć to zawsze będzie tak wyglądać. U mnie to samo, ale nie ma się czym przejmować :-)
 
Oj Trini ja jak przeglądałam poprzendnie posty to widzialam zdjecie towjego brzuszka chyba robione w lipcu po urodzeniu Anusi - ja taki miałam przed ciążą:tak: a jak ty to zrobiłaś żeby dwa miesiące po porodzie mieć taki płaski brzuch to ja nie wiem :confused: :confused: :confused: A ty ćwiczysz reguralnie ? Chodzisz na jakis aerobic czy w domu ???
 
Trini ty wygladasz idealnie...widzialam....a ty widzialas moj brzuch opone tira i skore z byka wiec wiadomo co to duzy brzuch a nie twoj.
Ja cwiczylam 2 miesiace i nic.
ANZK no malo przytylas ja przytylam chyba 15 kg do 42 tc.a obwod mojego brzuszka to bylo 142 cm:):) wiec niewiele mniej niz mam sama:)
 
reklama
No ja niewiele dokładnie tyle co moja mama ze mną !
Ale 15 kg to chyba tak normalnie na ciąże a może wód mialas duzo dlatego taki brzuch duży. Ja miałam mało wód płodowych , praktycznie po porodzie wróciłam do wagi z przed porodu tylko ten brzuch:wściekła/y:
 
Do góry