reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

Super bo coraz więcej tutaj brzusiów i można porównać i cieszyć się tym bardziej. ;) Musimy częściej umieszczać swoje nienarodzone jeszcze pociechy hi hi :p
 
reklama
DZiewczyny ale macie super brzuszki!!!!!!!!!!!!! LUX !!

u mnie wystaj e jak sie najem :) np pizzy, tak na czczo to moze tylko troszke-ale nie sadze zeby ktos kto nie wie ze jestem w 10tc sie sam domyslił. :)

Popatrzcie teraz sie nie mozemy doczekac kiedy urosnie a potem bedziemy teskniły zeby zobaczyc własne stopy:) hehehe
 
ALE SUPRWOWY TEN TWOJ BRZUSZEK LILITH :D :D :DKIEDY JA SIE DOCZEKAM ::)
NADIAW79 FAJNIE JUZ ROSNIE BRZUSIO,KURCZE JA TO JAK SIE NAJEM TO COS TAM WIDAC,CHYBA TEZ ZROWBIE ZDIECIE I SIE POCHWALE ,ALE KIEDY??????????ZABAWNE,ZE NIE MOGE SIE DOCZEKAC JAK UROSNIE,A POTEM CIEZKO BEDZIE NOZKI OGOLIC,HI,HI,HI

lilith,ara wyjasnila,jeszcze nie czulam pierwszych rochow to za wczesnie ::)choc nie moge sie doczekac
 
Maxin wiem wiem:):):) nhihi przepraszam za pomylke!
brzus to mi sie wydaje ze mam maly:( ale on nagle tak wyskoczyl!szok!wczesniej byl spory ale nie taki i tylko u dolu a nie wyzej!!
zamieszczajcie swoje zdjecia bo to super tak porownywac!
A+T zgadzam sie :):) nago lepiej widac:):) no i mezus sie cieszy!
 
Przypominam dziewczyny, że dzisiaj o 21.00 i 22.00 na National Geographic jest powtórka filmu ''W łonie matki". Ja wcześniej przegapiłam, ale dzisiaj sobie nagram.
 
reklama
Doiero dzisiaj - tzn. w sobotę pstryknę - bo wczoraj zaraz po naszej rozmowie padłam. Ostatnio zasypiam o 21 - 22 i wstaję o 4 lub 5 rano. Chyba zaczynaja mi się te tzw. bezsenności. :(
 
Do góry