reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

A

adka696

Gość
Proponuje się tutaj przenieść , bo fakt trochę nie w temacie pisałyśmy.

Ja dzisiaj sie znów źle czuje. Wczoraj 4 razy czułam mocne kłucie w pochwie :-( Nie wiem co to znaczy, mam złe przeczucia, że wszystko zacznie się szybciej.:angry:
 
reklama
Adka 696 a nospę wzięłas.Zaciskaj nogi jeszcze macie czas? a lekarz coś Ci przepisał na podtrzymanie?


No temat może być:) a tam bedziemy wklejac brzuchy a tu klachać?
 
4 x dziennie fenoterol biore.

Nie mogłam już siedzieć i wyszłam się przejść. Nie dość, że zmęczyłam się jakbym szła nie wiadomo ile to jeszcze mnie brzuch i plecy rozbolały :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hahaha adka no kondycha juz nie ta co nie :laugh2:??... ojj wytrzymasz :-).

ja zauwazylam ze brzuchacz mi sie podnosi...
saleminka mnie naprawde zoladek zaczyna bolec, zwlaszcza jak leze bo jak chodze czy siedze to nie :zawstydzona/y:.... i tak jak pisalam moj juz tez tylko sie wierci i przeciaga, nie loto jak jeszcze niedawno ;-)... no moze jak leze na boczku to kopnie pare razy... czkawkuje cale dnie prawie ze... maly lakomczuszek :-D...
 
Ostatnia edycja:
adka rzeczywiscie nieciekawa noc... ja tez jakos tak dziwnie nie wyspana, chyba mialam skurcz w nocy ale nie jestem pewna...
czemu cisza?? - weekend, czyli prawie nikogo nie ma na BB...
 
jestesaniolkiem no Tak Ty rodzisz juz koncem kwietnia,a ja rozpakować sie moge nawet juz poczatkiem marca(4 marca ciąza bedzie donoszona)tymbardziej ,ze mam planowane cc,wiec wole cos mieć chocby na wyjscie ze szpitala,bo taki maluszek inaczej odczuwa temperatury.

A za mną spokojna nocka.Co godzinka na siusiu ale to standard:-)Mezulo w pracy:(.Ale jutro ma wolne wiec spoko.

Artystki cosik nie ma:eek:
 
Witam dobry pomysł na wątek :D :)
Wczoraj mialam niezły meksyk xD :) Kumpela do mnie przyszła siedziała do 4 nad ranem. Moi rodzice zrobili impreze ale przed w nocy sie zmyli i pojechali na dyskoteke omg jak oni wrócili to ja sie dziwiłam. z a ł a m k a! Tak sie zdoili że szok. Moja mama koślawo chodziła tak ją nogi bolały tata dziś ma zakwasy. Wybawili się i to nieźle. Ja po 5 nad ranem usnęłam. Wstałam już o 7 i tak do tej pory biegam w piżamie. Ale planuje wskoczyć pod prysznic, ogarnąć się i ruszyć z pieskiem na spacer bo mnie kochany tak dzisiaj prosił :)

Walentynki beznadzieja.. Z moim P nie rozmawiam.. Szczerze mówiąc to już od 1 stycznia jest nie najlepiej. Ma wyłączony telefon wogóle zero żadnegokolwiek z nim kontaktu. Noo za ten numer ze w walentynki sama bede to ja tak łatwo mu nie wybacze, ooo nie bedzie musiał porządnie sie postarać zebym mu wybaczyła.

kombinezonik dziewczyny śliczny ;)

A wy jakieś plany na dziś? Jak sie dziś czujecie?
Widze że adka kochana miała podobną noc do mnie ;P
 
reklama
Adka pytałaś o kombinezon ;) Ja kupiłam taki prześliczny kombinezonik firmy next za 7 zł ;) bylam na ciuchach i akurat był. A zima ma trwać do końca kwietnia nawet a później momentalnie ciepło ma się zrobić, więc jak dla mnie kombinezon jak najbardziej sie przyda.. ;) Ale jakbym szczerze mowiac miała kupywać za 79zł kombinezon ten sam co kupiłam za 7 zł ;) bo patrzyłam na necie i taki sam o ile droższy bo nowy. Według mnie powiem szczerze!
Dziewczyny korzystajcie jak najwiecej póki małe ciuszki w ciucholandach są ! Bo niemowle nie niszczy ciuszków i nie uważam zeby w sklepach trzeba było kupywać! Później już dla takiego 2latka to ciuszki raczej w sklepach bo na ciuchach sa zniszczone albo mało co można dostać coś fajnego!
To żaden wstyd jak dla mnie i powiem szczerze że za g.ó.w.n.i.a.n.e. rzeczy w sklepach za zwykłe body płaci sie 20 zł a w ciuchach super kolorowe, naprawde śliczne za 2 zł można dostać.

Jak chcecie to zrobie pare zdjęc ciuszków i w szoku bedziecie jakie ciuszki kupiłam dla małego! Bedzie lepiej ode mnie ubrany!
 
Do góry