reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

ja dzis miałam 4 skurcze tylko ;) na szczescie ;]
Justyna ja właśnie skończyłam jeść ciepłe lody xD :p
kurcze a ja nie wiemk od czego byly te moje... lezalam se i lezalam i w pewnym momencie poczulam jak robi mi sie glaz z brzucha...:confused:
no nic... minelo po paru razach i tyle ;-)... wizyte mam za dwa tygodnie (slowa gina: jest pani juz po 30tc i nalezy przychodzic na wizyte co dwa tygodnie), wytrzymamy bo maly mega rojbruje, czyli nie ma co panikowac :)...

martus milo slyszec ze ilosc skurczy zmniejszyla ci sie ;-)!!!
 
reklama
OO prosze wkoncu ktoś pomyślał i zrobił wątek na nasze pogaduchy :-)
Fajna sprawa widze że juz troszke naszkrobałyśce..
Jak sie czujecie kobietki.. Ja dość dobrze jak na ostatni tydzień ciąży..:tak:;-)
 
oj no troche sie boje ale juz mniej.. długo długo mi sie poród po nocach śnił tak sie bardzo bałam.. ale jakoś mi to minęło.. teraz juz chce po prostu aby dzidzia była ze mną.. :tak::-)
 
hej moje dziewuchyyy ;) :***
Ja właśnie się szykować zaczynam ;) Dziś weszłam w 36 tydzień i wybieramy się z młodym do ginekologa ;P ;) Zobaczymy co powie. ale o tamtych skurczach nic nie powiem, chyba że mnie sie zapyta. Ale napewno dopytam sie o te bóle, bo ja rozumiem ze wszystko sie na dole rozciąga-przygotowanie do porodu, ale nie myslalam ze to aż tak boli.. Chodze jak kaczucha.. A przy każdym schyleniu, mam skurcz... Poza tym czujemy się dobrze, no ale spałabym i spała i spała non stop ;p

A u was kobitki jak tam? Jak sie czujecie?
Sugar no to 3mam kciuki, podejrzewam że tydzień Ci został ale mimo wszystko sie przedłuży troche ;) Heh przeważnie jak sie chce porodu to sie przedłuża, a jak by sie chciało odwlec ten moment to przychodzi szybciutko :D

Justyś tez już bym chciała miec małego przy sobie ;) No a co do Ciebie to Ci powiem że Ty już teź bliziutko.. Pamietam niedawno mialaś dopiero co 19 tydzień i foto pokazywałaś bebzolka, a tu już 30 :D Nooo leeeeci ten czas :D
 
to dobrze że sie dobrze czujesz moim zdaniem powinnaś lekarzowi powiedzieć o skurczach.. :tak: :-)
A ja sie czuje dobrze jak narazie na nic sie nie zapowiada :D
 
reklama
Do góry