reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

Hej
U na soki, mały marudny chyba górne jedynki beda sie wyzynac juz:/// i wogóle jak ten czas leci, juz 7mies skonczone, mały na recach sam sie podnosi i zaczyna stawac ładnie az w szoku jestem, wolałabym by raczkowal choc troche, no ale daleka droga jeszcze do tego, choc szybko zleci.
U nas tez przechodzilismy przeziebienie ale juz nam przeszlo i jestesmy zdrowi. oby tak dalej...
wstawie swiezsze zdjecia;) i pozdrawiam:*
 

Załączniki

  • DSC00500.jpg
    DSC00500.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 89
  • DSC00482.jpg
    DSC00482.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 93
  • DSC00447.JPG
    DSC00447.JPG
    88,6 KB · Wyświetleń: 92
reklama
aniolku a to jeszcze masz "kopa" czasu. a koscielny czy cywilny?? ojojoj u nas chyba tez cos ma wyjsc bo maly marudny ostatnio.wogole jaki on ostatnio ruchliwy sie zrobil wszedzie go pelno a jak sie szczeży jak sie śmieje zeby pokazyje kleczy i probuje klaskac raczkami macha na wszystkie strony taki wesolek z niego .A choroba przeszla na szczescie juz PO troche katarku zostalo ale to nic za dwa tygodnie na szczepienie idziemy. niedlugo roczek wogole jak to leci... ;) wstawiam nowsze foty. buska

PS a co u artystki ??
 
Witam dziewczyny, kurde jakie macie slodkie dzieciaki :)
Czas leci strasznie :) moj Michal za 7 tygodni juz ma roczek, boshe...
;D hehe 8 lutego beda wyniki badan DNA i o alimenty sprawa. zobaczymy jak to tam bedzie

ostatnio malo mam czasu ciagle szukam pracy, mieszkania. Dorabiam po kontach

Tu wam wrzuce link, może ktorejś z was cos sie spodoba:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

tu są kolczyki, obrazy. W nastepnym tygodniu wiecej pododaje, i dodam ciuchy, i dla dzieci i dla doroslych, buty...
 
artystko no czas leci leci.. niedlugo beda dzieciaczki biegac :D hehe
ano kupilabym pierscionki bo sliczne ale nieoplaci ani mi sie ani tobie tego mi do niemiec wysylac. pozatym nie moge blachy nosica to chyba nie jest srebro..
A ogólnie fajnie ze sobie dajesz rade :)
 
reklama
Do góry