reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

Przytyłam 15 kilo, nie możliwe że to wszystko weszło w brzuch? Tłuszczyk jest, ale w udach :-D Na szczęście to galeria brzuszków, a nie ud :-D
 
reklama
Przytyłam 15 kilo, nie możliwe że to wszystko weszło w brzuch? Tłuszczyk jest, ale w udach :-D Na szczęście to galeria brzuszków, a nie ud :-D

hehehe :-D:-D:-D
a 15 kg to wcale nie jest dużo, akurat powiedziałabym, maluszek musi mieć też zapasy, które z nas wyssie
ja póki co +12 ale zapasy trzymam jeszcze po Izce :baffled:
 
C:\Documents and Settings\jj\Moje dokumenty\zdjecia\Moj brzuch\P2030001.JPG
Moze tym razem uda mi sie wkleic zdjecie...
 
Buska_77: Pod okienkiem w którym piszesz post jest taki szary guziczek "Zarządzaj załącznikami"... spróbuj przez to. A każdego napisanego przez siebie posta możesz edytować (po prawej stronie przy danym poście poszukaj napisu "Edytuj") i poprawić to co chcesz, albo nawet usunąć cały wpis :happy:
Czekamy na fotkę Twojego brzuszka :tak:
 
Joasiek,dzieki bardzo za wskazowki;-) Juz teraz wszystko rozumiem,ale i tak na razie nie moge wkleic,bo moje fotki sa za duze a ja sama nie umie zmniejszac :zawstydzona/y: ,musze poczekac na mojego M.:tak:
 
To ja sprobuje dzisiejsze zdjecie z telefonu...:-D
dsc00010dy6.jpg
 
Też bym chciała pokazać swoje zdjęcie,ale nie stety nic mi z tego nie wychodzi.Próbuję i nic aż tak jestem tępa:no::confused: noi jestem wściekła:wściekła/y:
i5bBp1.png
 
UFF....Dzieki Agata24, juz nie czuje sie tak bardzo glupia,ze nie moge wkleic zdjecia:-D :-D :-D
 
reklama
Tycia pieknie Ci z tym brzuszkiem!!! I tak radosnie i rzesko wygladasz....zupelna odwrotnosc do mnie dzisiaj.....
 
Do góry