reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

Tycia! Ty cała promieniejesz na tym zdjęciu:-) :-) :-)
Nie wiem czy masz tak zawsze-czy akurat za sprawa mieszkańca Twojego brzuszka;-) ale efekt znakomity:tak:
 
reklama
Tak mnie Tycia natchnęła tym super zdjęciem, że postanowiłam wkleić jeszcze swoje...to już końcóweczka...mój brzuchol na koniec 38tyg.:laugh2::-D

 
Tycia, super zdjecie!!!!! Takiej radosci (jak na tym zdjeciu) no co dzien Ci zycze:-D:-D:-D:-D:-D:-D.

Mysia23, Ty tez super wygladasz. A brzuszek jaki masz ladny:-):-):-):-):-)
 
Mysia23 fajny ten twój brzuszek-zazdroszcze Ci , ze tak juz nisko schodzi...a u mnie ciagle wysoko i nie daje mi oddychac...
 
Oj madzix jakbyś miała taki brzuch od 5dni między nogami to zmieniłabyś zdanie:tak::tak: oddychać już mi sie lekko oddycha, ale chodzę jak gęś...nogi szeroko jak w pięciu pieluchach :-D:laugh2::-D:laugh2: żebym choć wiedział,ze to juz bliziuteńko to bym nie marudziła, ale jak pomyślę,że tak może być jeszcze dwa tyg albo i dłużej, to płakać mi się chce..:-:)-:)-(
 
No to ja też się pochwalę swoim apartamencikiem w 39tc3d. Do terminu porodu jeszcze tylko 4 dni:-)
 
reklama
Do góry