reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

Oliweczka masz piękny malutki brzuszek i tak wysoko jeszcze się trzyma, że aż trudno uwierzyć, że jesteś "przeterminowana" :-)
 
reklama
Agnpro własnie sie martwie ze jeszcze wysoko czyli pewnie urodze z duzym opoznieniem :wściekła/y:
chociaż szczerze powiedziawszy miałam go wyżej, juz mi sie lepiej oddycha, ale faktycznie moge sobie jeszcze poczekać:confused: a ja juz bym tak chciała...
 
Bardzo ladny brzusio i taki malutki jak moj (juz taki nie jest):-D
i faktycznie wysoko jeszcze ale opuscic to sie moze w bardzo szybkim tempie :tak:
 
Fajne te wasze brzusie, mysia23 prorokuje Ci szybki porod!!!! a ja jak irtasia juz w dwupaku- uwierzcie to dziwne uczucie po 9 miesiacach....radosne oczywiscie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzooooooooooooooooooooooo:-) :tak: :-D
ale w jakims stopniu sentyment do brzuszka pozostaje....:eek:
 
Zapomniałam dodać opis do tego zdjęcia jest to 36-ty tydzień ciąży
 
Hej mam pytanko ...jak zamiescilas swoj brzuszek na stronce? Ja wogule nie moge zamiescic bo nie wiem jak i gdzie ...??!!Jesli mozesz to napisz Mi mniej wiecej gdzie mam sie kierowac ze swoim brzuszkiem ...:(( Jestem tu Nowa...:( Pozdrawiam Pa
 
reklama
Do góry