reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

reklama
o fajnie ! czekam... mój już spory i szczerze mówiąc w 19 tygodniu zwiększyło się tempo jego wzrostu hihi ;-)
 
no to wklejam wreszcie zdjecia przed chwila zrobione nie sa to najlepsze ujecia:baffled: bo moj maz nie jest niestety najlepszym fotografem:-)
_630894_n.jpg

_630895_n.jpg
 
Wow !! Madzia sliczny brzuszek :tak: Przepiekny :laugh2: Ja w stosunku do Ciebie mam dobre dwa tygodnie do tylu i moj brzusio jest jeszcze malutki :-( Ale urosnie pewnie niedlugo - nie moge sie juz doczekac :happy:
 
Łooooł :blink: Bardzo okrąglutki już... też chcę mieć już taki !!!! :laugh2:
Ja niby tylko tydzień mniej, ale brzuszek jakby wciąż słabiutko widać... aż się czasem martwię czy wszystko z nim w porządku :confused:
 
ŚLICZNY BRZUSZEK :tak: .JA MAM WRAZENIE ZE MOJ JEST JESZCZE WIEKSZY:tak: .NIE MAM ZDJECIA :no: ALE W BRZUCHU MAM 118 CM :szok: .MUSZE ZROBIĆ FOTKE:tak: ...... A MÓJ TEŻ TAKI OKRĄGLUTKI I MAM WRAŻENIE ZE OD WCZORAJ MI SIE OPUŚCIŁ(CZY NIE ZA WCZEŚNIE?):confused:
 
No to pokazuje swój ;-) Zdjęcie zrobione dzisiaj na działeczce w przełomowym momencie, bo dokładnie w połowie ciąży, czyli w ostatnim dniu 20-go tygodnia :laugh2: 94cm w obwodzie w najszerszym miejscu.
 
fajne te nasze brzuszki:-D to chyba jedyny okres w zyciu kobiety kiedy ta czesc ciala mimo iz duza- cieszy. ja tez musze sie sfotografowac i na pewno sie wam zaprezentuje.
 
reklama
Do góry