reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszki w kadrze :)

madzia24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Lipiec 2006
Postów
5 172
czesc lutóweczki
jak tam wasze brzuszki ktora sie moze juz pohwali pieknym ciazowy brzuszkiem :)wklejajcie swoje portrety buniow jak mąż wróci z pracy to ja zaczne i mam nadzieje ze wy tez
pozdrawiam
 
reklama
_620537_s.jpg

no to ja na poczatku 14 tygodnia :)
 
dziewczyny no rzadna sie nie pochwali u mnie juz widac niezly brzuszek jak na 16 tydzien jak zejdzie mi paskudna wysypka z brzuszka to zrobie zdjecie i wkleje :p
 
witam cie pierwszy raz mam ddoczynienia z taką stroną nawet nie wiem czy ddojdzie to ddo ciebie??
:)ja mam termin na 22luty jestem teraz w 14 tygodniu i również mam dddduży brzuszek waze 58 kilo i nic jeszcze nie przytyłam a brzuszek naprawde spory pozdddrawiam cie
 
czesc roza juz cie wpisalam na nasz liste lutoweczek ja tez narazie nie przytylam za wiele bo tylko 0,5 kg ale brzuszek juz mi sie zaokraglil
czekamy roza na zdjecia i wpadaj czesciej na forum bo luty 2007 cos cichy jest :laugh: :p trzeba wreszcie rozruszac nasze mamuski
 
Hej dziewczyny :) Tez jestem nowa wśród Was, ale też czekam na dzidziusia, ktory planowo ma sie pojawic 4 lutego. Przytylam cale 3 kilo!!!!!! Mam troche brzuszka. Wczoraj kupilismy aparat do pstrykania, jak przyjdzie dobry nastroj to popstrykamy:) Serdecznie pozdrawiam.
 
reklama
Do góry