reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

kasica, wąte na zamkniętym proponowały wcześniej dziewczyny, ze względu na większą prywatność.
A żeby dostać dostęp wystarczy się udzielać i poprosić o zaproszenie Sawi, ona sie tym zajmuje. Napisz do niej a napewno dostaniesz zaproszenie. Wydaje mi się że te co chciały mieć dostęp to o to poprosiły.

Asia ja nie mam czasu na udzielanie sie na zamkniętym Po prostu zgłosiłam uwagę, a to chyba wolno.
 
reklama
Asia ja nie mam czasu na udzielanie sie na zamkniętym Po prostu zgłosiłam uwagę, a to chyba wolno.

Chodziło mi o udzielanie się na normalnym.
Chodzi o to żeby nie każdy miał dostęp do zamkniętego, tylko osoby udzielające się.
A na zamkniętym piszemy i pokazujemy to czego niechcemy aby widziały "tłumy"
nie ma obowiązku tam się udzielać, ale nie denerwuj się jak coś cię omija.
 
fajne brzusie:tak:
u mnie jeszcze trochę "podzielony" (w sensie: pod talią dzidzia, nad talią tłuszcz :-D) ale już też widać:tak:
 
Nalka fiu fiu u Ciebie ciąży już raczej nie da się ukryć, fajny brzunio:-)

A to ja dziś 11 tydzień :happy2:

 
Hejka, widzę, że ciąże zaczynają już być widoczne. U mnie jeszcze nie za bardzo więc poczekam ze zdjęciem. Ale super macie brzuszki:tak:
 
No dziewczyny, brzuszki powoli rosną :tak:

misiako ale z Ciebie chudzinka;-)

U mnie ładnie widać brzuszek jak jestem bez ciuchów. W bluzce wąskiej trochę się wyłania ale mam już 14 tydz więc czas najwyższy :-)
Zrobię zdjęcia to zaraz wkleję:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
misiako Ty szkieletorze!!!! :-D pięknie się uwidocznił brzusio!!

mi to juz przestało przeszkadzać że rośniemy, najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa!
 
Do góry