• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Brzuszki wrześniowych mam

To wczorajsze zdjęcie. Czyli 24 tydzień i 2 dzień. Kurcze zmierzyłam się i mam w pępku 96 cm kurcze w ciągu 5 dni urósł brzuszek o 6 cm :szok: W końcu was gonię. :-D
Tydzień24dzień2.jpg

I przed chwilą było widać po brzuchu że Maleństwo się rusza :-D
 
reklama
magda szybko wskoczyłam na wagę i ta sama co wtedy:-D. Chyba maleństwo się rozepchało - coś domek za mały miało. Albo z zazdrości bo słyszało rozmowę z moją koleżanką co brzuch ma 3 razy jak mój :tak: a ten sam termin.
 
No tak chyba maleństwo ma większe wymagania albo lubi dużą przestrzeń hihi

To mój brzuś 25 tydz


Gołego nie chce pokazywac bo sporo rozstępów mam niestety:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
mi w ciągu miesiąca niby tylko 2 cm w brzuchu przybyło.
Ale optycznie :) jakiś sporo większy się wydaje szczególnie wieczorami bo z rana sporo mniejszy się robi.
 
Śliczne wszystkie brzuszki, zgrabne i wcale nie takie duże jeszcze:-)

A jeśli chodzi o przybywanie w obwodzie to u mnie sporo choć może nie widać. Zaczynałam od 69, a ostatnio jak mierzyłam tydzień temu to było 86:szok:
 
nakręciłam się i też zmierzyłam brzuch w pępku i 92cm zobaczyłam więc też was gonie ale jestem w szoku bo od początku ciąży urósł już 20 cm!! a tak jak sie patrzy to jest mały w porównaniu z waszymi:(
 
reklama
Magda sliczny brzusio i superowa koszulka! Wogole masz drobna budowe ciala co nie?
Tak.Ja zawsze byłam drobna nawet jako dziecko byłam w dolnych granicach norm.Na zdjęciu mój brzuszek wydaje się mniejszy niż na żywo
A koszulka dawno temu kupiona w "pretty girl".Serce kiedyś było bardziej świecące ale z czasem sie troche sprało.Bardzo ją lubię.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry