reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

asia*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2011
Postów
1 239
Miasto
Wrocław
Dziewczyny chyba najwyższy czas pokazac jakie brzuszki już nam wyrosły.
Ja jutro wstawie foto, bo dzisiaj już czas brak.

Jeśli wolicie taki temat na zamkniętym to dajcie znać.
 
reklama
Nooo watek ekstra!
Tu jest chyba dobre miejsce na niego.
Bede pierwsza a co mi tam.
zdjcie0255.jpg

zdjcie0256j.jpg

10 tydzien
 
Bigchild pisałaś, ze taki masz brzuchol..myślałam, że rzeczywiscie jakiś wielkolud, a masz jakbyś się najadła:-)
ja moze mam taki albo ciut mniejszy..nie wiem, zrobię dzisiaj zdjecie popołudniu z boku i postaram się jutro wstawić..
 
asia mi tam obojętne gdzie jest wątek, ale taka moja uwaga, jeśli proponujesz ogółem coś na zamkniętym, to reszcie mam przydałby się dostęp do tego zamkniętego.
 
To i ja pokażę brzuszek, to jest zdjęcie z piątku 4.03 czyli 11 tydzien i 7 dzien :-)
 

Załączniki

  • 4.3.jpg
    4.3.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 246
  • 4.03.jpg
    4.03.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 200
o matko jakie juz brzuchole fajne macie, u mnie jeszcze nic nie widać :o( przez te moje wymioty nic nie rośnie, a takbym już chciała, bo oczywiście wkręcam sobie, że jak nie ma brzucha to coś tam nie tak jest.

Zwariuję chyba ;-)
 
Nalka jaki brzuch :szok: WYpasiony jak nie wiem co.
Ja myslalam ze ja mam ogromniasty, serio...
Stad tak ciagle marudze i marudze bo mi sie wydaje wielki :-) A sie okaze ze mam najmniejszy

Chce brzunio :D
 
Mira1234 ja juz przed ciążą to brzuszek miałam więc teraz mam tak naprawde niewiele wiekszy niż wcześniej. U Ciebie też na pewno będzie niedługo widać, ja wymiotów w ogóle nie mialam, od jedzenia mnie nie odrzucało to brzuch rośnie
 
reklama
asia mi tam obojętne gdzie jest wątek, ale taka moja uwaga, jeśli proponujesz ogółem coś na zamkniętym, to reszcie mam przydałby się dostęp do tego zamkniętego.

kasica, wąte na zamkniętym proponowały wcześniej dziewczyny, ze względu na większą prywatność.
A żeby dostać dostęp wystarczy się udzielać i poprosić o zaproszenie Sawi, ona sie tym zajmuje. Napisz do niej a napewno dostaniesz zaproszenie. Wydaje mi się że te co chciały mieć dostęp to o to poprosiły.
 
Do góry