reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuszkowe problemy

Alusia_1992

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witam. Moja 7 tyg córka od 2 tyg życia bardzo się ,,rzuca,, i pręży. Zaczęło się tak po powrocie ze szpitala- przeszła zapalenie płuc i nawrót zoltaczki.Bardzo wymachuje rączkami i nóżkami. Pręży się , wygina. Byliśmy z nią u lekarza- stwierdził że za dużo Wit D. Odstawiliśmy ale na obecną chwilę nie widać różnicy w zachowaniu. Najgorzej po jedzeniu- mleko modyfikowane. Nie może spać, gdyż ciągle się wybudza. Zmęczona- zasypia. Czym to może być spowodowane? Kupki co 3- 4 dni , gazy niby odchodzą bardzo śmierdzące. Męczy się okropnie a my razem z nią.

reklama

Alusia_1992

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ale dawaj z mlekiem , ja zawsze do mleka , nie wiem jak na początku, ale w 2 miesiącu to po 8 krople 3 razy dziennie,do mleka dawałam i pomagało
Z mlekiem strasznie ulewala. Normalnie tego nie robi.ale jutro jeszcze raz spróbuje. To razem z biogaja można dawać?

Alusia_1992

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Z mlekiem strasznie ulewala. Normalnie tego nie robi.ale jutro jeszcze raz spróbuje. To razem z biogaja można dawać?
Najgorsze jest to że zrobił jej się odczyn po szczepieniu na gruźlicę. Guz pod lewą pachą. Byliśmy u lekarza, zrobił USG o kazał czekać, obserwować.. boimy się żeby te jej ruchy nie były z tym związane. Guz się zmniejszył, zrobił się bardziej twardy i taki szpiczasty.. nie gorączkuje, je ładnie tylko te jej rzucanie się. Właśnie mija 12 h jak nie śpi. Na recach zasypia ale jak ja odkładam budzi się i poplakuje

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Najgorsze jest to że zrobił jej się odczyn po szczepieniu na gruźlicę. Guz pod lewą pachą. Byliśmy u lekarza, zrobił USG o kazał czekać, obserwować.. boimy się żeby te jej ruchy nie były z tym związane. Guz się zmniejszył, zrobił się bardziej twardy i taki szpiczasty.. nie gorączkuje, je ładnie tylko te jej rzucanie się. Właśnie mija 12 h jak nie śpi. Na recach zasypia ale jak ja odkładam budzi się i poplakuje
O rany ,współczuję, początki są bardzo ciężkie, kurczę nie wiem ,może jednak do lekarza się udać?

Alusia_1992

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Wybieramy sie. Tylko co lekarz to inna opinia. I to jest najgorsze. Ostatnio jak byliśmy to stwierdził że wyrośnie. Że tak małe dzieci mają z jelitkami. Ale bez przesady.. coś jest jednak nie tak.. zobaczę jutro ale dam jej dodatkowo ten Espumisan..

Fado123

Rozwiązania
3
Ja nie wiem czy to można łączyć ,Nie znam się, ale to prawda ,pierwsze 3 miesiące dziecko się męczy, u nas po 3 jest dużo lepiej

Alusia_1992

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ach... Zobaczymy co nam powie. Jest dzień że jest ok,śpi, jest grzeczna ale jest czas że nie mamy na nią sposobu... Podam jej jutro te ,,lekarstwa,,. Mam nadzieję że chociaż trochę jej pomogą.

reklama

Fado123

Rozwiązania
3
Ach... Zobaczymy co nam powie. Jest dzień że jest ok,śpi, jest grzeczna ale jest czas że nie mamy na nią sposobu... Podam jej jutro te ,,lekarstwa,,. Mam nadzieję że chociaż trochę jej pomogą.
A może czopek? Są podobno jakieś w aptece, u kuzynki suszarka się sprawdzala ,ogrzewali brzuszek , Albo termoforek z pestkami wiśni, podgrzany, leżenie na brzuszku

Alusia_1992

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
A może czopek? Są podobno jakieś w aptece, u kuzynki suszarka się sprawdzala ,ogrzewali brzuszek , Albo termoforek z pestkami wiśni, podgrzany, leżenie na brzuszku
Z leżeniem problem. Nie chcę - krzyczy okropnie.. napewno to nie kółka bo nie płaczę.. o czopki też myślałam.. coś muszę zaradzić bo się wykończymy..

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Problemy brzuszkowe, dziecko na mm , a rozszerzanie diety? Potrzebuję porady 10
AlanaBugre Sesje brzuszkowe / ciążowe we Wrocławiu Ogłoszenia - Wrocław 0
S Jak przygotować się do sesji ciążowej? Ciąża, poród, połóg 2
fotoprimo Sesje nowoordkowe, dziecięce i brzuszkowe Ogłoszenia Bydgoszcz 0
C 1-10 luty 2012 brzuszkowe i dzieciece studyjne sesje domowe w super cenach :) Ogłoszenia Bydgoszcz 0
K Sesje "brzuszkowe" Bydgoszcz 4
I Sesje brzuszkowe Olsztyn 0
monisia2506 Idziemy na brzuszkowe zakupy!!!!! Dzieci urodzone w październiku 2006 132
F Starania a problemy z tarczyca Staramy się 5
M Problemy skórne u 7 miesięznego dziecka Niemowlaki 8
mamamai2020 2 mc dziewczynka problemy intymne Potrzebuję porady 8
A Problemy z oczami.. Niemowlaki 6
K problemy z jedzeniem u 1,5 rocznego dziecka Roczniaki i dwulatki 18
A Rozszerzenie diety- problemy Żywienie 43
mydreammyfuturebaby Baby!👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻 Problemy hormonalne. Staramy się 12
R 1,5 roczne dziecko i problemy Roczniaki i dwulatki 9
Dudusia92 Maseczki na twarz. Problemy skórne. Peeling? Potrzebuję porady 1
Sylwica88 36 tydzień problemy żołądkowe, Potrzebuję porady 5
Mama plus Problemy w ciąży. Potrzebuję porady 4
P Problemy z okresem po castagnus. Staramy się 7