reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszkowe problemy

Alusia_1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2020
Postów
332
Witam. Moja 7 tyg córka od 2 tyg życia bardzo się ,,rzuca,, i pręży. Zaczęło się tak po powrocie ze szpitala- przeszła zapalenie płuc i nawrót zoltaczki.Bardzo wymachuje rączkami i nóżkami. Pręży się , wygina. Byliśmy z nią u lekarza- stwierdził że za dużo Wit D. Odstawiliśmy ale na obecną chwilę nie widać różnicy w zachowaniu. Najgorzej po jedzeniu- mleko modyfikowane. Nie może spać, gdyż ciągle się wybudza. Zmęczona- zasypia. Czym to może być spowodowane? Kupki co 3- 4 dni , gazy niby odchodzą bardzo śmierdzące. Męczy się okropnie a my razem z nią.
 
reklama
Rozwiązanie
Witam. Moja 7 tyg córka od 2 tyg życia bardzo się ,,rzuca,, i pręży. Zaczęło się tak po powrocie ze szpitala- przeszła zapalenie płuc i nawrót zoltaczki.Bardzo wymachuje rączkami i nóżkami. Pręży się , wygina. Byliśmy z nią u lekarza- stwierdził że za dużo Wit D. Odstawiliśmy ale na obecną chwilę nie widać różnicy w zachowaniu. Najgorzej po jedzeniu- mleko modyfikowane. Nie może spać, gdyż ciągle się wybudza. Zmęczona- zasypia. Czym to może być spowodowane? Kupki co 3- 4 dni , gazy niby odchodzą bardzo śmierdzące. Męczy się okropnie a my razem z nią.
Jeśli to jest od mleka to może warto spróbować lżejszego na bazie mleka koziego. Nazywa sie capricare 1. My takiego używaliśmy przez kilka tygodni jako dodatkowe przy kp. Pozniej...
Zmień mleko..byc moze to jest przyczyną
Nie sluzy jej brzuszkowi i poprostu takie sa efekty...bardzo rzadko robi kupke.A dzidzia jest wczesniakiem? Podajesz jej kropelki z dobrymi bakteriami na jelitka?ja podaje symbiosys
Zastanow sie nad zmianą mleka
 
Zmień mleko..byc moze to jest przyczyną
Nie sluzy jej brzuszkowi i poprostu takie sa efekty...bardzo rzadko robi kupke.A dzidzia jest wczesniakiem? Podajesz jej kropelki z dobrymi bakteriami na jelitka?ja podaje symbiosys
Zastanow sie nad zmianą mleka
Dziś dałam jej Biogaje.. ok - zmiana mleka.. ale na jakie? Teraz mamy Bebilon. Czy na zwykłe czy jakieś alergiczne? Nie,nie jest wcześniakiem..
 
Myślę ze dobrze by bylo udac sie z tym zapytaniem do lekarza i on podpowie..kazda dzidzia inna
A zapalenie pluc z jakiego powodu? Wrodzone? Moj maly tez miał zapalenie pluc
Tak nas wypisali po porodzie. My nie wiedzieliśmy tylko żółtaczka się nasiliła i wyszło że jest zapalenie płuc. Lekarz ostatnio stwierdził że wyrośnie i panikujemy. Następna wizyta w przyszłym tygodniu w środę. Jest dzień że aż tak ja nie rzuca ale np dziś jest strasznie...
 
reklama
Niedojrzałe jelitka , spróbuj z espumisanem ,,u nas bardzo pomógł, mala po nim kupke codziennie,lub co 2 max robiła, zmiana mleka ,no ok ,ale to potrwa miesiącami zanim traficie
 
reklama
Niedojrzałe jelitka , spróbuj z espumisanem ,,u nas bardzo pomógł, mala po nim kupke codziennie,lub co 2 max robiła, zmiana mleka ,no ok ,ale to potrwa miesiącami zanim traficie
Dawałam jej Espumisan ale po 4 chyba dniach stosowania zaczeła go wypluwać . Wylewał jej się cały . No właśnie tego się boje- ciągłych zmian związanych z mlekiem. Ale nie możemy już patrzeć jak ja to męczy. Minuta spokoju, 2 minuty rzucania się i tak aż padnie. Jest dzień że nie jest tak źle,że ja tak nie rzuca ale następnego dnia nadrabia 😞😞
 
Do góry