reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszkowe problemy

Alusia_1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2020
Postów
332
Witam. Moja 7 tyg córka od 2 tyg życia bardzo się ,,rzuca,, i pręży. Zaczęło się tak po powrocie ze szpitala- przeszła zapalenie płuc i nawrót zoltaczki.Bardzo wymachuje rączkami i nóżkami. Pręży się , wygina. Byliśmy z nią u lekarza- stwierdził że za dużo Wit D. Odstawiliśmy ale na obecną chwilę nie widać różnicy w zachowaniu. Najgorzej po jedzeniu- mleko modyfikowane. Nie może spać, gdyż ciągle się wybudza. Zmęczona- zasypia. Czym to może być spowodowane? Kupki co 3- 4 dni , gazy niby odchodzą bardzo śmierdzące. Męczy się okropnie a my razem z nią.
 
reklama
Rozwiązanie
Witam. Moja 7 tyg córka od 2 tyg życia bardzo się ,,rzuca,, i pręży. Zaczęło się tak po powrocie ze szpitala- przeszła zapalenie płuc i nawrót zoltaczki.Bardzo wymachuje rączkami i nóżkami. Pręży się , wygina. Byliśmy z nią u lekarza- stwierdził że za dużo Wit D. Odstawiliśmy ale na obecną chwilę nie widać różnicy w zachowaniu. Najgorzej po jedzeniu- mleko modyfikowane. Nie może spać, gdyż ciągle się wybudza. Zmęczona- zasypia. Czym to może być spowodowane? Kupki co 3- 4 dni , gazy niby odchodzą bardzo śmierdzące. Męczy się okropnie a my razem z nią.
Jeśli to jest od mleka to może warto spróbować lżejszego na bazie mleka koziego. Nazywa sie capricare 1. My takiego używaliśmy przez kilka tygodni jako dodatkowe przy kp. Pozniej...
Dawałam jej Espumisan ale po 4 chyba dniach stosowania zaczeła go wypluwać . Wylewał jej się cały . No właśnie tego się boje- ciągłych zmian związanych z mlekiem. Ale nie możemy już patrzeć jak ja to męczy. Minuta spokoju, 2 minuty rzucania się i tak aż padnie. Jest dzień że nie jest tak źle,że ja tak nie rzuca ale następnego dnia nadrabia 😞😞
Ale dawaj z mlekiem , ja zawsze do mleka , nie wiem jak na początku, ale w 2 miesiącu to po 8 krople 3 razy dziennie,do mleka dawałam i pomagało
 
reklama
Z mlekiem strasznie ulewala. Normalnie tego nie robi.ale jutro jeszcze raz spróbuje. To razem z biogaja można dawać?
Najgorsze jest to że zrobił jej się odczyn po szczepieniu na gruźlicę. Guz pod lewą pachą. Byliśmy u lekarza, zrobił USG o kazał czekać, obserwować.. boimy się żeby te jej ruchy nie były z tym związane. Guz się zmniejszył, zrobił się bardziej twardy i taki szpiczasty.. nie gorączkuje, je ładnie tylko te jej rzucanie się. Właśnie mija 12 h jak nie śpi. Na recach zasypia ale jak ja odkładam budzi się i poplakuje
 
Najgorsze jest to że zrobił jej się odczyn po szczepieniu na gruźlicę. Guz pod lewą pachą. Byliśmy u lekarza, zrobił USG o kazał czekać, obserwować.. boimy się żeby te jej ruchy nie były z tym związane. Guz się zmniejszył, zrobił się bardziej twardy i taki szpiczasty.. nie gorączkuje, je ładnie tylko te jej rzucanie się. Właśnie mija 12 h jak nie śpi. Na recach zasypia ale jak ja odkładam budzi się i poplakuje
O rany ,współczuję, początki są bardzo ciężkie, kurczę nie wiem ,może jednak do lekarza się udać?
 
Wybieramy sie. Tylko co lekarz to inna opinia. I to jest najgorsze. Ostatnio jak byliśmy to stwierdził że wyrośnie. Że tak małe dzieci mają z jelitkami. Ale bez przesady.. coś jest jednak nie tak.. zobaczę jutro ale dam jej dodatkowo ten Espumisan..
 
Ach... Zobaczymy co nam powie. Jest dzień że jest ok,śpi, jest grzeczna ale jest czas że nie mamy na nią sposobu... Podam jej jutro te ,,lekarstwa,,. Mam nadzieję że chociaż trochę jej pomogą.
 
reklama
Ach... Zobaczymy co nam powie. Jest dzień że jest ok,śpi, jest grzeczna ale jest czas że nie mamy na nią sposobu... Podam jej jutro te ,,lekarstwa,,. Mam nadzieję że chociaż trochę jej pomogą.
A może czopek? Są podobno jakieś w aptece, u kuzynki suszarka się sprawdzala ,ogrzewali brzuszek , Albo termoforek z pestkami wiśni, podgrzany, leżenie na brzuszku
 
Do góry