reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BTHCG PRZYROST - POMOCY

Marcik1987

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
58
Hej dziewczyny! Czy są tu osoby z cukrzycą taką od wielu lat? Bardzo potrzebuje z kimś pogadać! Ja choruję od dzieciństwa, ciąża póki co rozwija się książkowo- ale cukry bardzo szaleją:(( proszę pomocy!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Acard mi pomógł, moj krwiak nie byl duży ale acard pomógł się go pozbyć, spytaj na wizycie u gina
Tylko po Acardzie mogą nasilać się krwawienia, jeśli krwiak będzie krwawił i wszystkie inne plamienia np.podczas badania na fotelu. Ja brałam Acard 2 lata przed ciążą i potem do 36 TC, miałam krwiaka, który krwawił i wszystkie krwawienia i plamienia pomimo końskich dawek luteiny się przez niego nasilały a co za tym idzie nasilały mój stres.
reklama
hej! Gratulacje! Ja miałam bardzo długo takie przyrosty nie po 66% a po 170%! Myslalam, ze to może ciaza bliźniacza 😀 Ale nie! Bardzo silna ciaza się okazało:-) wcześniej tez niestety poroniłam. Aktualnie jestem w 18 tc i życzę Wam powodzenia 😘
Wielkie dziękuje za te słowa, dodały mi one siły i nadziei:) bardzo serdecznie gratuluje ciąży! Jak się Pani czuje?
 
Wielkie dziękuje za te słowa, dodały mi one siły i nadziei:) bardzo serdecznie gratuluje ciąży! Jak się Pani czuje?
dziękuje, ja nawet sprawdzałam to później to miałam przyrosty te początkowe 280% i później właśnie długo pamiętam było po 170% martwiłam się czy wszystko ok, a potem ze chyba ciąża bliźniacza, ale okazało się, ze jedno dzieciątko. Czujemy się ok, aktualnie jesteśmy w 19 tc, martwię się tylko, ze raz czuje ruchy, a raz nie i czekam całymi dniami żeby coś poczuć. Na szczęście jutro już wizyta i bede spokojniejsza, a za tydzień połówkowe prenatalne badanie, a ja u Ciebie jak się czujesz ? Wszystko ok?😙
 
dziękuje, ja nawet sprawdzałam to później to miałam przyrosty te początkowe 280% i później właśnie długo pamiętam było po 170% martwiłam się czy wszystko ok, a potem ze chyba ciąża bliźniacza, ale okazało się, ze jedno dzieciątko. Czujemy się ok, aktualnie jesteśmy w 19 tc, martwię się tylko, ze raz czuje ruchy, a raz nie i czekam całymi dniami żeby coś poczuć. Na szczęście jutro już wizyta i bede spokojniejsza, a za tydzień połówkowe prenatalne badanie, a ja u Ciebie jak się czujesz ? Wszystko ok?😙
Ja się bardzo dobrze czuje , Dziekuje. Oby tez u mnie był zarodek i serducho:) to moje marzenie! Mam trochę lekarstw od lekarzy i zastrzyki ...zobaczymy za tydzień w piątek :)) trzymam tez bardzo mocno kciuki za Ciebie! Gdybym mogła w czymś pomoc- śmiało pisz:)) pięknej niedzieli:))
 
Ja się bardzo dobrze czuje , Dziekuje. Oby tez u mnie był zarodek i serducho:) to moje marzenie! Mam trochę lekarstw od lekarzy i zastrzyki ...zobaczymy za tydzień w piątek :)) trzymam tez bardzo mocno kciuki za Ciebie! Gdybym mogła w czymś pomoc- śmiało pisz:)) pięknej niedzieli:))
Wzajemnie milej niedzieli :* Daj znac jak u Ciebie wszystko bedzie sie rozwijalo, najlepiej na pw 😘
 
Hej dziewczyny, byłam tutaj na forum w sierpniu....po raz 3 poroniłam w tym roku...aż tu niespodzianka!! Trafiłam do kliniki INVICTA w Słupsku - worek pieniędzy na badania genetyczne itd. ( badania są w toku). Pani doktor przy badaniu ginekologicznym zauważyła, że być może jestem w ciąży i okazało się z bthcg tego samego dnia będąc jeszcze w klinice wynik dodatni. 20.10.2020 miałam wynik 36,9 dwa dni później 22.10.2020 77,960 a dziś jestem w szoku.... mamy 26.10.2020 a ja mam wynik 661,00!!! Czy to oznacza że teraz coś tez jest nie w porządku? przyrost to 191% dziewczyny czy któraś z Was miała taki przypadek?
Cześć dziewczyny!!! Dziś robiłam Bthcg i mam prawie 8000 tys:) wiec chyba nie jest zle :) ale mam za to inny problem... biorę od dawna letrox 75 i będąc na początku ciazy 22.10.2020 miałam wyniki 0,424 czyli norma książkowa ,a dziś 03.11.2020 mam wynik ponad 5,278! Szybko zareagowałam i endokrynolog od jutra kazał mi brać na przemian co drugi dzień 125 i 100 letrox! Czy któraś z Was tak miała? Taki wzrost? Czy mogę przez to poronić? Matko pomocy!!!!
 
Cześć dziewczyny!!! Dziś robiłam Bthcg i mam prawie 8000 tys:) wiec chyba nie jest zle :) ale mam za to inny problem... biorę od dawna letrox 75 i będąc na początku ciazy 22.10.2020 miałam wyniki 0,424 czyli norma książkowa ,a dziś 03.11.2020 mam wynik ponad 5,278! Szybko zareagowałam i endokrynolog od jutra kazał mi brać na przemian co drugi dzień 125 i 100 letrox! Czy któraś z Was tak miała? Taki wzrost? Czy mogę przez to poronić? Matko pomocy!!!!
ja tez miałam przyrosty tsh, zbijesz tabletkami i bądź pod kontrola endokrynologa, wszystko będzie ok 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny!!! Dziś robiłam Bthcg i mam prawie 8000 tys:) wiec chyba nie jest zle :) ale mam za to inny problem... biorę od dawna letrox 75 i będąc na początku ciazy 22.10.2020 miałam wyniki 0,424 czyli norma książkowa ,a dziś 03.11.2020 mam wynik ponad 5,278! Szybko zareagowałam i endokrynolog od jutra kazał mi brać na przemian co drugi dzień 125 i 100 letrox! Czy któraś z Was tak miała? Taki wzrost? Czy mogę przez to poronić? Matko pomocy!!!!
Jeśli szybko zmieniłaś dawke powinno byc ok. Mi w ciazy skoczylo do 3,72 i po 2 tygodniach brania letroxu 100mg mialam 1,60
 
Do góry