reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BTHCG PRZYROST - POMOCY

Marcik1987

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
58
Hej dziewczyny! Czy są tu osoby z cukrzycą taką od wielu lat? Bardzo potrzebuje z kimś pogadać! Ja choruję od dzieciństwa, ciąża póki co rozwija się książkowo- ale cukry bardzo szaleją:(( proszę pomocy!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Acard mi pomógł, moj krwiak nie byl duży ale acard pomógł się go pozbyć, spytaj na wizycie u gina
Tylko po Acardzie mogą nasilać się krwawienia, jeśli krwiak będzie krwawił i wszystkie inne plamienia np.podczas badania na fotelu. Ja brałam Acard 2 lata przed ciążą i potem do 36 TC, miałam krwiaka, który krwawił i wszystkie krwawienia i plamienia pomimo końskich dawek luteiny się przez niego nasilały a co za tym idzie nasilały mój stres.
reklama
hej! Gratulacje! Ja miałam bardzo długo takie przyrosty nie po 66% a po 170%! Myslalam, ze to może ciaza bliźniacza 😀 Ale nie! Bardzo silna ciaza się okazało:-) wcześniej tez niestety poroniłam. Aktualnie jestem w 18 tc i życzę Wam powodzenia 😘
Cześć:) do 03.11.2020
bthcg rosła mi po 170% i nagle przyrost od 03.11.2020 to 30% jestem bardzo zmartwiona:(( czy tez tak miałaś?! Przyrost od początku do dziś to niby 75%, ale patrząc na wyniki z ostatnich 10 dni to rozpacz!!! Dziewczyny co o tym myślicie! ? Tylko szczerze!!!! 03.11.2020 wyniki 7000 tys a dziś 13.11.2020 to 29000,00:(((
 
Cześć:) do 03.11.2020
bthcg rosła mi po 170% i nagle przyrost od 03.11.2020 to 30% jestem bardzo zmartwiona:(( czy tez tak miałaś?! Przyrost od początku do dziś to niby 75%, ale patrząc na wyniki z ostatnich 10 dni to rozpacz!!! Dziewczyny co o tym myślicie! ? Tylko szczerze!!!! 03.11.2020 wyniki 7000 tys a dziś 13.11.2020 to 29000,00:(((
Po takiej becie przyrostow juz się nie sprawdza. Bazuje sie na usg. Co widac na usg?
 
06.11.2020 był piękny zarodek i serduszko:) we środę kolejna wizyta:) czyli nie przejmować się bthcg? Matko tak się zmartwiłam!
O mamo po co sprawdzać bete jak masz już zarodek z serduszkiem 🙈 najgorsze co można zrobić bo widzisz ile stresu Cie to kosztuje :) sprawdzisz dwa razy we trzeci na początku i tyle :) ciesz się ciaza i nie przejmuj:)
 
O mamo po co sprawdzać bete jak masz już zarodek z serduszkiem 🙈 najgorsze co można zrobić bo widzisz ile stresu Cie to kosztuje :) sprawdzisz dwa razy we trzeci na początku i tyle :) ciesz się ciaza i nie przejmuj:)
Sprawdziłam przy okazji badań tsh...już 3 razy w tym roku poroniłam, dlatego sprawdziłam betę...czyli co? Nie przejmować się?
 
Cześć:) do 03.11.2020
bthcg rosła mi po 170% i nagle przyrost od 03.11.2020 to 30% jestem bardzo zmartwiona:(( czy tez tak miałaś?! Przyrost od początku do dziś to niby 75%, ale patrząc na wyniki z ostatnich 10 dni to rozpacz!!! Dziewczyny co o tym myślicie! ? Tylko szczerze!!!! 03.11.2020 wyniki 7000 tys a dziś 13.11.2020 to 29000,00:(((
Sie juz nie sprawdza ,teraz beta zwalnia, nie stresuj się piekna beta
 
reklama
Do góry