Witam jestem w w końcówce 6 tg ciąży. Bthcg 17.06 -332 ;20.06-1089 :22.06-2065; 24.06-3140. Martwię się bo ten ostatni przyrost nie byl zbyt imponujący a to moja ostatnia szansa ( mam 46 lat) . Czu któraś z Was miała podobnie i zakończyło sie happy endem. Do tego nie mam żadnych objawów jak bol piersi czy mdłości jedynie sporadyczne ciągnięcie podbrzusza.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.