reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buatic na zmarszczki - czy działa?

o_matko_sałatko

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2019
Postów
15
może ktoś stosował ten krem? szukam jakiś wiarygodnych opinii bo chciałabym mieć coś sprawdzonego na zmarszczki ale niezbyt ufam w te komentarze na wizażu. prosiłabym o szczerą opinię, bo niestety ale widac po mnie że nie jestem już tej "pierwszej młodości". jak ktoś się z nim spotkał to proszę o informacje czy działa, ile go używa i czy ma ten krem jakieś wady. od razu dodam, ze nie interesują mnie botoksy ani żadne lasery, bo mnie nie stać na takie rzeczy.
 
reklama
ŻADEN krem nie podziała na zmarszczki. No po prostu kosmetyki nie mają takiego działania, ewentualnie zabiegi ale nie kosmetyki.
 
Do góry