reklama

Buciki

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Farzinka, 26 Listopad 2008.

1. Farzinka

Farzinka Wdrożona(y)

Wiatm wszystkie mamy! Słuchajcie mój synek juz chodzi i co ja mam mu zakładać na nóżki? Buciki ze skóry czy paputki profilowane? Nóżka mu sie w tych bucikach i paputkach poci więc mam problem! Teściowa ze paputki a mama moja ze buty ze skóry bo takie powinny nosić dzieci które zaczynaja samodzielnie chodzić. Co Wy o tym sądzicie?

2. bacówka

bacówka Fanka BB :)

Mi się wydaje ze powinny to byc sztywne buciki,ale wiem ze dobrze tez jest troszke dzieciaczka puszczac na bosaka.co do paputków to nie wiem ale chyba nie sa dobre do nauki chodzenia.

3. reklama
  4. atol

atol Fanka BB :)

moje obie dziewczyny po domu chodzily boso bez kapci czy butkow, tylko w rajstopach

zreszta do tej pory tak chodza

5. kajenka

kajenka Fanka BB :)

U nas tak samo:tak: Dodatkowo zakladam malej cienkie skarpetki z ABS.

6. Ankami

Ankami mamy lipcowe'07

Ostatnia edycja: 26 Listopad 2008
  7. Paula21

Paula21 Grudzień '07

Jula też biega po domu na boso tzn. w rajstopkach, a na dwór oczywiście buciki. :tak:

8. kasiamaj

kasiamaj mama 2007/2010

my kupiliśmy dr.fabio (skórzane)-są fajne ale na rzepki i Kuba nauczył się je odpinać ;)

9. Farzinka

Farzinka Wdrożona(y)

Dzieki dziewczyny! za informacje pozdrawiamy!!!!

10. reklama
  11. ewelka4ever

ewelka4ever Gosiaczkowa mama:)

Po domku jak ciepło, to na bosaka,a lbo w skarpetkach, a jeśli zależy ci na bucikach to nam pediatra doradził zakupic w sklepie ortopedycznym- z tym ze to koszt ok 80-100 zł.

12. takanatalia

takanatalia Zaciekawiona BB

U nas w planach puszczanie w skarpetkach z abs albo boso. A na wiosnę buciki nie wiem jakiej firmy, ale na pewno z taką uśmiechniętą buzią - tak zalecał ortopeda.

Poleć forum