reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buciki

Farzinka

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2008
Postów
98
Miasto
Wielkopolska
Wiatm wszystkie mamy! Słuchajcie mój synek juz chodzi i co ja mam mu zakładać na nóżki? Buciki ze skóry czy paputki profilowane? Nóżka mu sie w tych bucikach i paputkach poci więc mam problem! Teściowa ze paputki a mama moja ze buty ze skóry bo takie powinny nosić dzieci które zaczynaja samodzielnie chodzić. Co Wy o tym sądzicie?
 
reklama
Mi się wydaje ze powinny to byc sztywne buciki,ale wiem ze dobrze tez jest troszke dzieciaczka puszczac na bosaka.co do paputków to nie wiem ale chyba nie sa dobre do nauki chodzenia.
 
moje obie dziewczyny po domu chodzily boso bez kapci czy butkow, tylko w rajstopach

zreszta do tej pory tak chodza
 
Po domku jak ciepło, to na bosaka,a lbo w skarpetkach, a jeśli zależy ci na bucikach to nam pediatra doradził zakupic w sklepie ortopedycznym- z tym ze to koszt ok 80-100 zł.
 
reklama
U nas w planach puszczanie w skarpetkach z abs albo boso. A na wiosnę buciki nie wiem jakiej firmy, ale na pewno z taką uśmiechniętą buzią - tak zalecał ortopeda.
 
Do góry