reklama

buciki

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez agatka.z1984, 3 Luty 2013.

1. agatka.z1984

agatka.z1984 Zaciekawiona BB

Na co zwracacie uwagę przy zakupie bucików dla dziecka,które zaczyna chodzić. Słyszałam, że lepiej jak są sznurowane. Wiem, że muszą być lekkie i najlepiej skórzane a czy kształt nosków ma znaczenie?

2. Beti1986

Beti1986 Fanka BB :)

hmmm synurowane pewnie lepiej sie do nogi dopasuje ale ma to swoje minusy. my mielismy wlasnie pierwsze sznurowane i jest to upierdliwe! nie ma to jak rzepy, o niebo szybciej i wygodniej! ja zwracam uwage na to zeby podeszwa byla miekka i zginala sie tam gdzie powinna. a noski... raczej sa podobne we wszystkich butkach, tak mi sie zdaje:)

3. reklama
  4. rossa

rossa Fanka BB :)

u nas pierwsze najlepiej sprawdziły sie na rzepy. Przy niecierpliwym dziecku szybko się je zakłada. Moje dziecko miało dość pulchną stópę więc musiały być dosyć "płytkie" żeby nóżka dobrze wchodziła.

5. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

6. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

coz my zawsze kupowalismy buciki z Elefunten z deishmam

wiem ze do tanich nie naleza ale sa rewelacyjne

lekkie wykonane ze skory dla nas boskie

a co najwazniejsze maja szerokie noski
    podobno najlepiej kupowac z szerokimi noskami zeby paluszki sie nie gniotły :-)-

my kupowalismy i połbuty, sandałki kozaczki poprostu wszystkie

a jak mała skonczyla
    lata to kupujemy PUMY ale na zime tylko i wylacznie Elefunten kozaczki koszt zimowych to 139-169 zł

NP
    http://www.deichmann.com/PL/pl/shop...dziecięce.prod?r=5&c=3&q=ELEFANTEN&st=PRODUCT

I takie teraz mamy kozaczki
    http://www.deichmann.com/PL/pl/shop...=all&orderby=topseller&q=ELEFANTEN&st=PRODUCT

Ostatnia edycja: 4 Luty 2013
  7. agatka.z1984

agatka.z1984 Zaciekawiona BB

No śliczne te kozaczki pchelko :)

8. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Ja zwracam jeszcze uwage czy pieta jest sztywna.

Poleć forum