reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budowy i remonty czyli ciężarówki na wykończeniu :P

olyv

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Sierpień 2009
Postów
270
Miasto
mazowieckie
A ten wątek zakładam dla ciężarówek, które zmagają się z remontami i budowami.

Ja właśnie wykańczam nowo wybudowany dom i chwilami mam już dość.... a muszę zdążyć przed porodem. Mimo, że etap jest najfajniejszy bo teraz mogę wybierać, przebierać - ale niestety czasami przestaje mnie to cieszyć. Chwilami wolałabym by wybrał za mnie ktoś inny.... albo, żeby nie było wyboru...

I i żeby nie zaśmiecać głównego to wyżalać się będę tu...
A jak ktoś chce się dołączyć to zapraszam serdecznie :-D

PS. Czy kupiłybyście meble z allegro? Ja się właśnie zdecydowałam bo cena kusząca a i wyposażenie niczego sobie...no a u mnie KASAAAA na wykończeniu :/
Tylko trochę się boję :p
 
reklama
A ja przymierzam się do remontu łazienki ale trochę się obawiam na razie wybrałam płytki opoczno zebrano Zebrano
ale nie mogę się na armaturę zdecydować koło a cersanit... ta druga tańsza ale nie wiem jak jakościowo.
 
ja mam cersanita bo jakoś mi najlepiej podchodzi. a jakość moim zdaniem jest oki :) i cena też oki :)

PS ja też chciałam zebrano ale małż się uparł że "kwiatków żadnych w łazience nie chce" i stanęło na prostocie :p ale i tak ładnie wyszło :). Jak wreszcie mi ją zafugują to wstawię zdjęcia
 
Ostatnia edycja:
olyv ja chyba bałabym się przez neta meble zamówić, mam z ikei i jestem b.zadowolona-obsługa, serwis i jakość na najwyższym poziomie:-)
 
my kupiliśmy ostatnio mebelki do małego pokoju w BRW - jakoś tak zawsze wychodzi że mamy wszystkie meble właśnie z BRW a jedynie jakieś pojedyńcze sztuki z innych sklepów... z meblami walczyliśmy 3 dni i 4 to było sprzątanie... w końcu po 2 latach pustki meblowej w pokoju zaczyna robić się przytulnie:) jeszcze musimy zdecydować się na jakiś kawałek dywanu i nowe firanki ale jakoś brak inwencji. Od najbliższego poniedziałku zaś będziemy robić chyba już ostatnią rzecz remontową w mieszkaniu a mianowicie - nowe płytki na balkonie. Dziś wieczorem jedziemy zakupić bo mamy już wybrane - zwykłe klasyczne gresowe w kolorze piaszczystego beżu - elewacja bloku oraz front balkonu są zielone więc wybraliśmy taki ciepły beż do tego umyśliłam sobie zieloną fugę dla kontrtastu ale nie wiem czy nie zmienię jeszcze zdania w sklepie... bo może będzie to głupio wyglądało??... a jak już uwiniemy się z balkonem to mam zamiar zaszalec z kwiatami - w ubiegłym rku miałam tylko 2 doniczki a teraz chcę jeszcze dać doniczki na ścianach bocznych balkonu... taka mała fanaberia...:)
no i oczywiście zostanie jescze szaleństwo zakupowo-wyprawkowe teraz przymierzam się do łózeczka...
 
Ja też się boję jak cholerka... no a poza tym już zmieniła mi się koncepcja i zmieniam zamówienie u niej na takie: meble kuchenne front na wysoki połysk NOWOŚĆ (930473462) - Aukcje internetowe Allegro

Przewaliłam cały internet, znalazłam ich sklep internetowy i przeczytałam wszystkie komentarze i o sklepie i na allegro - i jak na razie wszystkie są pozytywne więc jestem pełna optymizmu. Sama jestem sprzedawcą internetowym więc mam nieco wiary w ludzi (byle nie naiwnej :p). Ale jednak kwota jest dość wysoka więc i tak się cykam i tak.
 
olyv no teraz b modne są meble na wysoki połysk tylko nie wiem czy z utrzymaniem w czystości nie ma problemu.


 
i tak już nich zrezygnowałam :o znalazłam je w sklepie meblowym no i okazało się że badziew... cóż mam więcej szczęścia niż rozumu :p

Szukam dalej....
 
reklama
olyv ja bym się obawiała mebli przez internet zamawiać, łatwo o pomyłke w wymiarach zresztą nie ma to jak fachowiec doradzi oko w oko no i pomacac trzeba, towar oczywiścike nie sprzedawce:-D

A-ASIA też planuje z brw mebelki:tak: Wszystko mam wybrane od okien do podłogi ale już widzę że z dodatkamki tez się będę bujać bo mi się zmieniaja koncepcje jak w kalejdoskopie:-Dco do fugi nie wiem czy nie subtelniej z jakąś w beżu będzie lub brązie zwłaszcza że roślinkami zazielenisz balkonik;-)
 
Do góry