reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budowy i remonty czyli ciężarówki na wykończeniu :P

reklama
dzięki dziewczyny
bbutterfly mebelki z BRW,nazywają się Ogral
tetina sofa też z BRW, kolory tapiecerki,poduch sama mozesz oczywiście wybrać,a kolorów i wzorów mieli pełno, 1100 kosztowała

to Wam jeszcze pokaze co na suficie M sobie zrobił,podwieszaną płytę podświetlaną zielonymi diodami,w dzień to fajną taką zielonkawą poświatę daje ale wieczorem to to takie oczojemne haha, moja siostra się śmieje że chcemy z synka żabę zrobić:-D


21.jpg
 
pokoik piękny,a my dopiero na początku drogi (wylewki,ściany i sufity) a gdzie tam do końca ;( chociaz firma zobowiazała się że na wrzesień będzie dom do wejścia ach na sam koniec ale cóż czekam wytrwale i podpatruje Wasze pokoje :) Pozdrawiam
 
aneta super ten pokoik bardzo mi się podoba ta zieleń :) i widzę że masz też pościelki amy z żyrafką mam ten sam kolor prałaś ochraniacz też?? albo wypełnienie?? jeśli tak to czy nic się z tym nie dzieje??




 
aneta super ten pokoik bardzo mi się podoba ta zieleń :) i widzę że masz też pościelki amy z żyrafką mam ten sam kolor prałaś ochraniacz też?? albo wypełnienie?? jeśli tak to czy nic się z tym nie dzieje??





prałam tylko poszewki a wypełnienie i ochraniacz przewietrzyłam na wiaterku na balkonie :))
 
aneta no to widzę, ze wasz synek musi polubić kolor zielony - nie ma wyjścia

U nas jakoś to wszystko idzie, ale powoli. Ma ma urlop od początku tygodnia, coś tam jeździ robi,ale wiecie jak to jest czas ucieka a roboty nie widać
 
a ja dzisiaj kupiłam wreszcie komodę w ikei. M pojechał na popołudnie do pracy a ja sama ją skręciłam do kupy :-D ale jestem z siebie dumna:-p bo dopiero pod koniec mnie szlag trafiał :zawstydzona/y: Jutro pakuję małą z ciuszkami i robię przemeblowanie w pokoju :-) .
 
Ja tez lubie skrecac mebelki z Ikei, na swoim kacie mam nawet kanape ( juz w ciazy wtedy bylam:-)).
Co do remontu wczoraj przybyl mi taras i jestem mega zadowolona, dzis facet kladzie tynk w kuchni i jadalni. Jeszcze trzeba tylko drzwi przesunac, wyszlifowac wszystko i gotowe., ha ha. Mozna wylewac podloge, czekac az wyschnie, klasc kaflle.... No zdazymy chyba na sierpien.
 
reklama
ja wczoraj wreszcie kupiłam po długich i ciężkich poszukiwaniach stół:) koniec jedzenia na kanapie! jeszcze tylko jedna ścianka musi stanąć w salonie i musze zrobić porządek w "nowym" gabinecie męża i grubsze sprawy zrobione potem juz tylko drobiazgi.
 
Do góry