reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budowy i remonty czyli ciężarówki na wykończeniu :P

My dzis ostatecznie zabieramy sie za sypialnie...sprawa nabrala waznosci urzedowej:-)wszystko juz przygotowane, wiec czekam tylko na meza, ktory po pracy ma wziasc to w swoje rece:-)zdecydowalismy sie na braz z kremem i teraz wszystkie bordo posciele do niczego juz pasowac nie beda...ale coz!u mnie sie to szybko zmienia...jak bedziemy gotowi to zrobie fotki...a propos fotek, aneta przylaczam sie do ogolnego zachwytu, sliczny pokoik i taki juz na dluzsze lata dla dziecka :)
 
reklama
My wczoraj oficjalnie zrezygnowaliśmy z remontu przedpokoju. Stwierdziłam, że muszę psychicznie odpocząć, a nie martwić się, czy zdążymy, czy starczy nam kasy i takie tam. Szału nie ma, ale ja już nawet nie miałabym siły sprzątać. Może w lipcu, jak przyjadą rodzice, ja z mamą i małą gdzieś wyskoczymy, a chłopcy na szybko się tym zajmą. Teraz wrzucam na luz i czekam na Ninkę ;-)
 
olyv cynamonka ikea rządzi :-)
mruczka tak trzeba określić priorytety, dobrze ze ten mój remont trwa w innym domu, tutaj bym zgłupiała
 
iwusia kołyski mnie rozczulają, u mnie będzie kosz-kołyska
Co do remontów to u mnie póki co sytuacja wygląda tak: kominek stoi, łazienka praie skończona (a że prawie robi dużą różnicę to same wiecie). Cały dom zawalony jest różnymi materiałami i czeka aż się zmaterializują.

Czy polecacie jakieś farby szczególnie??
 
Esh ja się na farbach teraz przejechałam. Kupiłam duluxy, dekorale, cuda wianki, ale niestety gips i płyty okazały się tak chłonne, że patrzę na te ściany i mam prześwity. Musiałabym chyba z tydzień malować. A ściany były gruntowane. Szok...
Kiedyś do kuchni wzięłam jakieś antyalergiczne z Beckersa i też szału nie było... Chyba, że ja trafiam na wadliwy towar :-D
 
tifii ja mogę polecić jak najbardziej farby z firmy Kabe-u nas jest sklep, w którym je sprzedają.. nie dość, że są akrylowe, czyli przepuszczają powietrze, to ceny nie sa wygórowane. Mój brat nimi malował, my, nasi fachmani-wszyscy w pełni zadowoleni:tak:
 
ja duluxem maluje-mam zwykłą acryl-matt, miałam tę odbijającą światło niby i teraz mam też lateksową, kuzynka też od zwasze duluxem maluje ( a ona 4 razy w roku:-) i zadowolona, teraz ma np w salonie lateksową do kuchni i łazienek- fajna, bo wytrzymała i taka półmatowa, w konsystencji jakby gumowa
 
reklama
Do góry