reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budowy i remonty czyli ciężarówki na wykończeniu :P

ja wprawdzie od roku mieszkam w naszym domku, ale ciagle cos jest jeszcze do wykonczenia.

jesli chodzi o panele, parkiet czy plytki- wszedzie kurz jest niestety ten sam. mam szare plytki, brazowe parkiety i jasne panele. najlepiej się sprawdzają te jasne maziajaste panele- kurz jest najmniej widoczny (no ale jest tam, jest:) no ale co z oczu to z serca- jakos nie mysle tak o tym brudzie na jasnyc panelach, za to na ciemnym parkiecie trudniej o nim zapomniec:)
 
reklama
A u nas rewolucja, jutro przenosimy kuchnie do piwnicy i moj maz bedzie wywalal sciane miedzy kuchnia i jadalnia. Partyzantka i to czeka mnie do konca czerwca, bo on wszystko sam musi zrobic. Nie wiem jak tuz przed porodem zniose fachowcow montujacych kuchnie i ten caly bajzel po. Jak dam rade wstawie wam fotke mojej tymczasowki, boki rwac. W piwnicy poprzedni wlasciciel, rozrywkowy czlowiek zbudowal bar, bylo miejsce do tanca i teraz wyladowala w tym barze moja kuchnia, hi hi
 
ochhh a mnie już nerwy ponoszą, normalnie wyć do księżyca...
energetyka nadal nie podłączyła nam prądu, ociągają się lenie ostatnie.... niech ich.... to już prawie 1,5 roku od podpisania umowy...... kuwa !!!! ech zagryzłabym...
i tylko obiecanki, że już już za chwilę, najpierw że od razu wiosną a tu do teraz nadal czegoć nie mają, nadal poprawiają mapki, nadal coś im nie pasuje nawet nie ma kogo opitolić!!!!!! no szlag mnie trafi za chwilę !!!!!!!! ja chcę się za chwilę wprowadzać a oni mi tu takie numery robią....
 
a ja nadal przeglądam oferty drzwi zewnętrznych z montażem i już mi ręce i biusta opadają... Szkoda, że "tanio" dla innych nie oznacza tanio dla mnie... Chyba sobie kupię drzwi i sama je wstawię... Nie wiem jeszcze jak... ale ... Boszzzz jeszcze chwila i mnie lipiec zastanie...
Moja teściowa stwierdziła, żebym nie wymieniała drzwi bo za bardzo uszczelnię mieszkanie i grzybem mi zajdzie - może to jakieś rozwiązanie? :-D
 
mysza to nieprawda z tym drzwiami ze sie za bardzo uszczelnia :-) hihihi a do jakiej kwoty bys chciala drzwi? my bralismy poltora roku temu drzwi z obi i powiem ci ze jestem b zadowolona bo byly z montazem i ekipa przez obi zalatwiana, a przez to nam znizke dali 200 zl. drzwi porzadne, zbrojone z zamkami na atescie i nie do podrobienia kluczy-trzeba sie do nich zglaszac jak sie chce. i naprawde drogo nie wyszlo.aha-ja z kolei wzielam drzwi gladkie bez wykuszy/portali-czy jak to tam sie nazywa-zeby sie za bardzo nie brudzily i latwo czyscily ;-)
 
A na jakiej cenie ci zależy???
Ja kupowałam Drzwi Gerda ale to do domu z szybką - zapłaciłam jakieś 1400 z montażem chyba. Ale do mieszkania to one nie za bardzo.... Ale od strony garażu M kupił drzwi chyba w Leroyu bardzo przyzwoite (nawet nie wiem czy jakościowo nie lepsze od tej Gerdy:/) drzwi pełne, stalowe, antywłamaniowe - zapłacił 600 zł. A montaż załatw u najbliższej firmy, która sprzedaje okna czy drzwi - albo robią to sami ale zwykle zlecają usługę. może to cię kosztować dodatkowo ze 100 - nie wiem jak w wawie ceny stoją
 
Te remonty mnie dobiją. Zrobiliśmy listę rzeczy co jeszcze musimy załatwić. Myślimy o parkiecie w całym domu, ja chciałam ciemne, ale na ciemnych wszystko widać, więc raczej muszą być trochę jaśniejsze. Zastanawiam się ile może kosztować garderoba. Jeszcze płytki do łazienki nadal nie mamy wybranych do dolnej łazienki, i do kuchni, płytki na balkon, taras i do spiżarki. I milion jeszcze innych rzeczy, echhhhh
 
tiffi - jak ja Cię rozumiem.

Wiecie co chciałam drzwi tak do 1500 zł max z montażem... i najbardziej zależałoby mi właśnie na takich płaskich bez żadnych zdobień. Ale co wyszukam jakieś w miarę interesujące, to albo bez montażu, albo trzeba jakieś progi dokupywać, a na jedne już byłam zdecydowana to pisało, że montaż obejmuje wstawienie drzwi do przygotowanego otworu. To te stare mam sobie sama wyciągnąć? czym? zębami?
Jakaś porażka... Dzisiaj może się zmobilizuję i przejadę do jakiegoś salonu. Niech mi wyliczą wszystko jak trzeba... Do Obi też się przejadę... w końcu nie mam z czym szaleć i muszę znaleźć tanią i dobrą opcję. Muszę mieć drzwi na atestach, żeby PZU je uwzględniało.
 
reklama
Do góry