reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budujemy nowy dom ...

No to się pochwalę. Udało się i kupiliśmy większe mieszkanie:-) 3 sypialnie i salon z aneksem, stan deweloperski.
Szukam inspiracji w urządzaniu salonu z aneksem, myślę o zatrudnieniu projektanta wnętrz. Korzystałyście z takich usług? Ile to może kosztować? Salon ma 30m2

ja wzięłam projektantkę do łazienki bo miałam problem z ogarnięciem technicznych rzeczy :) Płaciłam 100 zł za m2 Łazienka 10 m2
 
reklama
Skodziu, pisałaś, że wybrałaś płytę ceramiczno-indukcyjną. Możesz podaj firmę i model, no i jak się sprawuje?
:-)
 
Budujemy dom od dobrych kilku lat, nie śpieszmy się Nam, bo mamy dość duże mieszkanie, dbamy o każdy szczegół, w tej chwili wybieramy kominki, wybór jest bardzo szeroki, a "rozpiętość" cen naprawdę duża. A Wy na jakim etapie jesteście?
 
Czym czyscicie gres polerowany? Szału już dostaje.. Ciągle smugi i Krople zaschnietej wody z mopa. W ruch poszedł już wrzatek, ocet, clin, płyn do naczyń, meglio.. Nie wiem co jeszcze robic
 
Lodówka to teraz tylko z no frost :) To jest wspaniała funkcja. Nasza stara lodówka nie umywa się do nowej. Co prawda też marki Samsung, ale już taka porządna: Lodówka Samsung RB29FERNDSS. Jest świetna. Z mężem jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Funkcja no frost robi zdecydowaną różnicę. :)
 
Do góry