reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budujemy nowy dom ...

na poprzedniej stronie dodałam zdjęcia naszego domku
mea, my nie mogliśmy mieć domu z piwnicą, takie warunki były odnośnie tego miejsca, zresztą piwnica to dodatkowe koszta, teraz to chyba lepszy by był dom parterowy, tańszy na pewno :tak: ale garaz i kotłownię mamy :tak:
weronika, kuchnia z wyspą marzyła mi się, ale nasza niestety jest na to za mała
anna, wizja kredytu na tyle lat tez nas odstraszała, zwłaszcza mojego męża, ale w dzisiejszych czasach bez kredytu nie ma szans na budowę, bynajmniej w naszym przypadku :tak: powodzenia, spełnicie w końcu to marzenie :-)


Iza fajny domek :) taki podobny ma mój brat i super im się w nim mieszka :)
gratulacje, juz blisko końca, no mój to będzie zupełnie inny, wstepny plan na 300 m ;) ale takie mamy potrzeby, potrzebne jest oddzielne miejsce na biuro, na pasje mojego męza i moje, pokój do rozrywki i takie tam, więc będzie mnóstwo zamieszania.
 
reklama
my w sumie też mamy wydzielony pokój na biuro męża i oddzielny pokój zabaw dla dzieci :tak: teraz to nam się też podobają domki w stylu nowoczesnym :tak: my ogólnie staramy się urządzać nasz dom w takim stylu i kolorystyce :-) ale twój to będzie 2 razy taki jak mój :-D
anna, tak z innej beczki ;-) jesteś z wrocławia, więc może doradzisz gdzie najlepiej zaparkować auto blisko rynku aby udać się na jarmark bożonarodzeniowy? :-)
 
Ja zawsze parkuje w uliczkach przy samym rynku, ale tam nie zawsze jest miejsce. Ewentualnie można zaparkować w Galerii Dominikańskiej i dojść do rynku jakieś 2 min, tam zawsze są miejsca i pierwsza godzina gratis.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry