reklama

Budząca się dwulatka w nocy - może jakieś sposoby

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez gosiak080284, 1 Lipiec 2014.

1. gosiak080284

gosiak080284 Zaangażowana w BB

Witam
    chciałabym opisać swój problem i być może mi pomożecie w jakiś sposób dziewczyny! Moja córka ma 2 lata i ja mam wielki problem w nocy bo ona się zawsze, zawsze przebudza o 1.00 w nocy i buczy :(. Ja nie wiem o co jej chodzi, przychodzę dam smoka, siedzę przy niej kręci się kręci i nie zasypia. Dam pić, dam mleko ale jak sobie zażyczy czasem wypije a czasem nie. I spię z nią ale zawsze się przebudza zawsze. Ja nie wiem co ja mam robić :( Jestem wykończona po prostu nie spię po nocach, masakra.
    Może są jakieś środki ...
    Zachowuje się tak że niewiadomo czy ją coś boli czy tak se płacze bo jest rozpuszczona. Hm czy któraś z was ma takie maleństwo przebudzające się w nocy ? hm nawet ją położe spać o 22 to i tak się przebudzi. A sama chodzi spać, sama zasypia nie trzeba sterczeć. Dodam że badałam ją na owsiki, lambrię, nic nie ma
    Proszę o poradę.

2. bibinka

bibinka lutowa mamusia Alutki '07

Cześć.
    miałam tak samo,kiedy córka miała ok 2 lat.związane jest to z tym,że dziecko zaczyna mieć konkretne sny i tak to przeżywa.też nie spałam po nocach,minęło po ok 1,5 m-ca.
    powodzenia i pozdrawiam;)

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

wygląda na to że zaczyna mieć senne koszmary, z moim synkiem też tak było w wieku 2 lat właśnie, potem samo przeszło, mój synek potrafił nawet tak krzyczeć jakby go obdzierano ze skóry więc odchodziłam od zmysłów ... a potem nagle przestał się budzić ;-)

5. olgaq

olgaq Zaciekawiona BB

Też miałam podobny problem. Trzeba po prostu poczekać. Nic nie poradzisz. Jak krzyczy możesz ewentualnie próbować delikatnie ją czymś zainteresować - u nas działały odgłosy natury i lampka projektor gwiazdek Link do: Lampka nocna Sky Star

6. złośka

złośka Fanka BB :)

Pamiętam, że moje dziecko tez się tak budziło nie chciało zasnąć.

Poleć forum