reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budzenie się w nocy.

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Kobietki czy wasze maluchy mające 13 mies dalej budzą się na picie w nocy?Dzieci w wieku 7 mies powinno już uczyć się,że w nocy jest tylko picie(nie jedzenie)i moja mała tego się nauczyła,ale noc jest tragiczna.Całe przespane noce mogę policzyć na palcach jednej ręki,a zdarzają się noce,że wstaje jak do noworodka co 3 godziny,bądź często jest tak,że w ciągu 1 godz.potrafię wstawać do małej 4 razy:no:...Próbowałam już wszystkiego,bo na początku myślałam,że może tak się budzi często bo to sok,więc dawałam wodę mineralną,wodę przegotowaną i ciągle to samo:szok:...Teraz myślę,że po prostu muszę czekać,aż małej to przejdzie,też tak myślicie?...Normalnie boje się każdej nocy:-):-D
 
reklama
Nie martw się Ewelka, wszystko minie. Mój synek zaczął przesypiać noce mając 14 m-cy. Też się budził w nocy, czasami zaczynał dzień o 3-4 nad ranem. Na moje oko to były zęby. Teraz jest spokojnie, śpi ładnie do 8 rano.
 
Albo taka uroda albo wyrośnie ;) moja zaraz skończy trzy lata i do dziś mam przespane ciagiem przez 5godzin może ze 4 noce,nadal wstaje do niej minimum dwa razy,powody sa rozne....
 
Ola.80:D Witaj w klubie, ja myślałam że moje dziecko jakieś inne a już skończyła 3 latka i od jej urodzenia się nie przespałam ani jednej pełnej nocy bez przerywania:D do niedawna jadła nieraz też jej się zachce w nocy to woła mamo mleko:D no i nic taka uroda widać potrzebuje, teraz jest tak że śpimy bez pampeersa i jest wstawanie w nocy conajmniej 3 razy na siusiu na nocnik:D Mam nadzieje ze do września jej przejdzie jak pojawi się 2 bobas:)


U nas był problem z jedzeniem bo mała nie chciała zagęszczonego potem okazało się ze ma alergie na mleko bo od budzenia się w nocy po 10 razy na jedzenie:baffled::wściekła/y::-D miała straszne biegunki, pomogło jak przeszliśmy na mleko sojowe:D takie normalnie z biedronki i daje 2 łyżeczki kleiku:D
 
Mój synek ma skończone 3 latka i tez czasami zdarza mu sie obudzić w nocy na piciu:-) ale na szczęście mamy już coraz więcej przespanych nocy:)
 
Do góry