reklama

Bujak, jezdzik, pchacz?- 3 w 1 ktos to mial?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez MalwinaP, 3 Sierpień 2010.

1. MalwinaP

MalwinaP Początkująca w BB

2. Kasiiula

Kasiiula mamusia Pawełka :)

moja siostra ma identyczny :) jakies pytania masz?

3. reklama
  4. Maliina

Maliina Moderator

Ja mam bardzo podobny jezdzik i pwoiem szczerze ze moglby byc lepiej dopracowany. nie wszystko jest wygodne. ja sie wiecej na wkurzam niz to wszytsko warte.

5. rikapa

rikapa Gość

ja niestety go nie miałam dla swojej córci ale powiem tak pracuję w sklepie i jest u nas dostępny ten właśnie jeździk Chicco i klienci bardzo sobie go chwalą a i ja go polecam jest solidnie zrobiony ma także opcje bujania wystarczy założyć takie niebieskie kłody :-) czyli jest bujakiem , pchaczem, jeździkiem starcza na długo .... nawet do 3 lat

6. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

Moj Adas dostal wlasnie taki 3in1 ale niestety puki co nie moze go używać. jest rehabilitowany ze wzgledu na nadmierne napiecie miesniowe i ma zakaz korzystania z chodzika. Czekam az smyk zacznie stawiac pierwsze kroki i uzyje tego w formie pchacza :-)

7. bridget

bridget Zaciekawiona BB

8. ModnyBrzuszek

ModnyBrzuszek Zaciekawiona BB

Z jednej strony odstraszać może 3w1,ale moim zdaniem nie ma sie czego bać. Taki jezdzik jest bardzo funkcjonalny i bezpieczny. Dodatkowo można właśnie zamontować na nim zabawki,z doświadczenia wiem że to pochłonie nasze dziecko na długie godziny zabaw:)

Poleć forum