reklama

Bujaki - jaki wybrać ?

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Oliwia :), 18 Październik 2012.

1. Oliwia :)

Oliwia :) Początkująca w BB

Hej Kobietki :)
    Ostatnio zastanawiam sie juz nad świętami i prezentami, moze jakis zabawny bujak - stwierdzilam ze to moglby byc genialny prezent świateczny, co o tym sadzicie? Macie jakies pomysly na wesoly a zarazem bezpieczny bujak dla dziecka? z góry dziekuje za opinie i porady :)
    Pozdrawiam

2. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

O jaki bujak ci chodzi???Czy fotelik bujaczek?Czy jakiś konik na biegunach???

3. reklama
  4. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

ja polecam bujaczek firmy CARTER'S

5. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

6. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Polecam ten co Anula - mój 3-latek nadal równie chętnie z niego korzysta co roczna córcia. Jak dzieci były małe też był w uzyciu ale nie nalezy przesadzac z długim trzymaniem dziecka w pozycji półleżacej.

7. dawiksa

dawiksa Początkująca w BB

Jakiś czas temu mąż (czyt. ja :)) kupował bujaczek dla chrześniaka. Zamówilismy taki marki Delti i myślę że mama Karolka jest bardzo zadowolna. Zawsze w odwiedzinach widze, że stoi w salonie wiec pewnie sie przydaje. Jest aluminiowy wiec lekki i wytrzymaly, ma melodyjki i dodatkowo mozna podlaczyc mp3 ze swoja muzyczką, fajny bajer moim zdaniem :) No i zdejmowana tapicerka wiec mozna prac.

8. happybeti

happybeti show must go on...

My mieliśmy taką:
    Fisher Price Huśtawka Akwarium H7184 - Ceneo.pl
    -Fisher Price huśtawka - kołyska Aquarium .
    Dostaliśmy "w spadku" po starszym dziecku z rodziny.Początkowo nie chciałam nawet jej brać, bo zajmuje sporo miejsca rozstawiona.Ale jak wypróbowalismy- bezcenna!:tak:Moja Amelka ją uwielbiała, a ja dzięki temu miałam czasem chwilę dla siebie, bo podświetlana karuzelka, różne muzyczki i dźwięki oraz dwa sposoby bujania ( w przód i w tył, jak huśtawka i na boki jak kołyska) skutecznie zabawiały lub uspokajały małą marudkę:tak:.
    Cena nowej może wysoka, ale może warto się zrzucić z rodzinką na takie "cudo"?
    Jestem pewna, że dziecko, (jak i mama;-)) byliby zachwyceni:-D

9. ewq321

ewq321 Zaciekawiona BB

10. reklama
  11. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

ja znam tylko ten z FP chyba jest najlepszy i najodpowiedniejszy dla dzieciaków

12. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

wiesz co - sprawdź bujaki z bruin - mają bardzo fajne, słodkie bujaki w lepszych cenach niż FP..a funkcje te same

Poleć forum