reklama

Bułgaria autem :)

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez aniam141, 9 Styczeń 2011.

1. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Był ktos? jeśli tak jaką trasą jechaliście , gdzie zaplanowaliście nocleg itp . będę wdzięczana za info bo tras jest dużo i kazdy swoją chwali:-D

2. kakakarolina

kakakarolina Moderator

ja jechałam ale bez dziecka jeszcze. jednym ciągiem bez postojów. Strasznie długo to trwało. Przez czechy, węgry, rumunię, Wracaliśmy przez serbię i to była znacznie lepsza trasa. Generalnie odradzam Rumunię jechaliśmy przez góry 30 na godzinę często za baranami czy krowami:) A w Serbi piękne autostrady.

3. reklama
  4. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Jeżdżę co roku przez Słowację,Węgry,Serbię,
    Pierwszy nocleg zazwyczaj w Słowacji,kolejny w Serbii( polecam miasteczko Pirot i motel Ticha Noc)a potem w Bułgarii zanim dotrzemy na wybrzeże.

5. aniam141

Trzy noclegi ? Planujemy jeden .

6. aniam141

zwiedzac po drodze nie planujemy , bo na miejscu mamy pobytu dwa tyg , jakbyśmy jeszcze tak zwiedzali to by się nam miesięczny urlop zrobił he he . dwa moje dzieci jeszcze troszkę za małe by z nimi zwiedzać , narazie nasze wakacje to lezenie tyłkiem do góry . ew krótkie wypady po okolicy

7. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

też w tym roku samochodem wypuszczamy się do Słonecznego Brzegu (już byliśmy, ale samolotem), moje dzieci już większe więc dłużej wysiedzą, zresztą bajki na trasie są najlepszą rozrywką, planujemy nocleg po drodze w jeszcze niesprecyzowanym miejscu, więc wszelkie sugestie i rady na temat podróży mile widziane:tak:

w zeszłym roku zaliczyliśmy Chorwację samochdem (1300 km) z noclegiem nad Balatonem i nie była to uciążliwa podróż;-) piękne widoki w ciągu dnia, przyjemne parkingi na postoje po drodze i wygodny samochód:-p no i mobilność na miejscu:tak:

8. aniam141

Mój mąż już opracował trase przez budapeszt właśnie bo niby lepsza trasa , nocleg w miejscowości sibiu czy jakoś tak w rumuni w tym hotelu ( mowie Ci wsio już opracowane ) hehe
    Complex hotelier Dracula, Selimbar
    to jest od nas 1000km ( mieszkam niedaleko wawy ) .
    My też tylko z DVD jeździmy spokój gwarantowany

9. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

dzięki za odpowiedź :-)
    wyguglałam takiego linka Najnowsza i najlepsza droga do Bu�garii - stana na lato 2010
    w jakim okresie jedziecie? my startujemy 1 lipca, a dzieciaki już się doczekać nie mogą, ja zresztą też:tak: młoda pyta czy na pewno do "tego" aqua parku pojedziemy:-p 2 lata temu byliśmy, ale jeszcze pamięta;-)

10. reklama
  11. aniam141

Ta strona jest mi bardzo dobrze znana :tak: bardzo fajnie koleś wszystko opisał .
    My jedziemy 20.06-4.07 czyli wyjazd 19.06.
    Ja to się sama doczekać nie mogę tym bardziej jak tak zimno za oknem .
    Jedzieci do hotelu ?

12. aniam141

Dzięki byłam dotarłam .
    Trasa bardzo ciężka 24 h jazdy - 2 dni nocleg w rumuni . dzieciaki w miarę dobrze znisosły dzięki DVD .
    Bułgaroa super tanio , pięknie za rok tam wracamy

Poleć forum