reklama

Bulgotanie w brzuszku

Od
21 Lipiec 2017
Postów
328
Odpowiedzi
1
#1
Synek ma 4 miesiące jest na mleku nutramigen dobrze przybiera na wadze od kilku dni kupy zielone a przy tym płacze i przy gazach tak samo placz.Mało śpi w dzień podczas snu budzi się i płacze, pręży się.W nocy przez sen strasznie się wierci i znowu płacze.Byłam u lekarza to kazał obserwować,ale ile można obserwować.Od wczoraj ma bulgotanie dzisiaj to już ciągle co jajak czas słysze takie przelewanie.Już nie wiem co robić jak mu pomóc.Może ktoś był w podobnej sytuacji,bo już nie wiem co robić.
 
reklama
Od
21 Luty 2018
Postów
1 534
Odpowiedzi
1
#2
U mnie na kp to samo mam od poniedziałku podaje Dicoflor pediatra kazała ale narazie szału nie widzę tylko ja przeziebiona i cora od wczoraj też może to od jakieś infekcji u Was???ja zrobiłam w piątek badanie kału czekam jutro na wynik bo u nas jeszcze kupy były śmierdzAce jak zaczęłam dawać Dicoflor to o dziwo przestały śmierdziEC tylko kolor nadal zielonka i rzadkie.
Ja bym się przeszła na twoim miejscu do lekarza niech coś pokombinuje a nie obserwować brak słów mój też nie lepszy sama musiałam zrobić badania bo nas olal
 
Od
21 Lipiec 2017
Postów
328
Odpowiedzi
1
#3
No nie było żadnej infekcji.Wszyscy zdrowi.Dzisisj tą kupa juz normalną,ale te bulgotanie i prężenie się, płacz to mnie przeraża.Jak tak będę mudiamu iść do lekarza jeszcze raz.
 
Od
19 Czerwiec 2017
Postów
255
Odpowiedzi
2
#4
A może to po prostu kolki późno, ale jednak. Pediatra przepisze kilka środków na ból brzuszka, zaleci masaż i koniec, a rodzice muszą sami sobie poradzić z płaczem, prężeniem i nieprzespanymi nocami. Pocieszenie to mija, a później zaczynają się bunty, krzyki, uśmiechy i buziaki :)
 

AAllkkaa

Początkująca w BB
Od
27 Sierpień 2018
Postów
25
Odpowiedzi
0
#5
A to nutramigen lgg czy puramino? Nie wiem jak z lgg ale na puramino zielone kupki moga byc normalnie. Moze mleczko trzeba zmienic bo te niepasuje? A dlugo juz te pije?
 

baby_55

potrójna mama :)
Od
28 Październik 2010
Postów
3 772
Miasto
KRAKÓW
Odpowiedzi
0
#7
Próbowałaś kłaść małego jak najwięcej na brzuszku, to taka forma masażu, może pomoże na to prężenie , czasem dzięki temu jelita zaczynają lepiej pracować
 
reklama
Od
19 Czerwiec 2017
Postów
255
Odpowiedzi
2
#9
Z brzuszkiem będzie lepiej jak maluch zacznie raczkować.. I są wyjątki - moje dziecko leżąc na brzuszku zamiast masażu odczuwało jeszcze większy ból :( - niestety nie zawsze taka forma pomaga, ale każda mama wie jak dziecko się źle czuje.
 
reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry