reklama

Butelka antykolkowa dr Brown -szukam porady!

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez Net-ka, 3 Grudzień 2011.

1. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny, Moje Maleństwo jeszcze się nie urodziło jednak już myślę o tym co niestety zdarza się każdej kobiecie w mojej rodzinie - nie potrafimy długo karmić piersią, mleka zazwyczaj jest za mało i inne powody. Stąd ubezpieczyłam się na zaś w butelki antykolkowe. Czy któraś z Was używa/ła takich butelek, czy rzeczywiście maluch nie ma po tym kolek, nie nałapuje się powietrza? I czy po karmieniu taką butelką, przy której dziecko nie powinno nałapać się powietrza również trzeba "odbeknąć"?

2. EEnil

EEnil Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze polecam butelkę antykolkową Chicco.

3. reklama
  4. Kasiula1982

Kasiula1982 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja używałam butelek i smoczków avent i byłam z nich zadowolona

jeśli chodzi o karmienie piersią: pozytywne nastawienie i wiara w siebie daje wiele:) u mnie sprawiła, że karmiłam rok, chociaż było ciężko bardzo momentami :) a i z kolką łatwiej się walczy karmiąc piersią: piłam koper włoski i zioła laktacyjne i jakoś bez większych problemów poszło :) czego i wam życzę :)

5. misia45

misia45 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Net-ka musisz sama wybróbować ... ja mam kilka
    Chicco - tak sobie
    NUK - tak sobie
    Dr Brown - OK
    Tommee Tippee - OK
    MAM - OK
    Avent - porażka
    LOVI - może być

6. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny, oczywiście nastawiam się na karmienie piersią ale jak nie wyjdzie to mam już 10 butelek dr Brown - te ANTYKOLKOWE. Jesli dziecko teoretycznie nie powinno nalykac sie powietrza jedzac z takiej butelki to czy nalezy po karmienu czekac na "odbekniecie"???????

7. Kasiula1982

Kasiula1982 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tam do pewnego momentu (aż młody się spionizował) zawsze "odebekiwałam", chwila moment to trwało, a zawsze dziecku lżej :)

8. misia45

misia45 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no trzeba ale Młody ma taki urok że albo mu się odbija od razu albo w ogóle ... o czym przekonaliśmy się nie raz :-D ale czekamy ... zobaczysz sama.

9. happybeti

happybeti show must go on...

Najlepsze odpowiedzi:
    30
    Czy karmisz piersią,czy butelką,"odbeknąć" nie zaszkodzi:tak:.
    Życze Ci jednak,by te wszystkie butelki okazały się niepotrzebne:tak:

10. reklama
  11. Justynaz

Justynaz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    10 butelek to troche duzy arsenał ;-) nie wiem czy tyle bedzie potrzebne. zapewne nie użyjesz wszystkich ;-)
    Ja mam butelki z Avanta, polecił mi ją lekarz no i znajomi tez mowili ze są ok. Sama z doswiadczenia jeszcze nie moge pochwalic poniewaz karmię poki co piersią, a butelki używam tylko sporadycznie do wody

12. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ;) 2 butelki już oddałam potrzebującej mamie, więc zostało 8 ;)

Poleć forum