reklama

Butelka antykolkowa dr Brown -szukam porady!

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez Net-ka, 3 Grudzień 2011.

1. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Hej dziewczyny, Moje Maleństwo jeszcze się nie urodziło jednak już myślę o tym co niestety zdarza się każdej kobiecie w mojej rodzinie - nie potrafimy długo karmić piersią, mleka zazwyczaj jest za mało i inne powody. Stąd ubezpieczyłam się na zaś w butelki antykolkowe. Czy któraś z Was używa/ła takich butelek, czy rzeczywiście maluch nie ma po tym kolek, nie nałapuje się powietrza? I czy po karmieniu taką butelką, przy której dziecko nie powinno nałapać się powietrza również trzeba "odbeknąć"?

2. EEnil

EEnil Gość

Szczerze polecam butelkę antykolkową Chicco.

3. reklama
  4. Kasiula1982

Kasiula1982 Fanka BB :)

ja używałam butelek i smoczków avent i byłam z nich zadowolona

jeśli chodzi o karmienie piersią: pozytywne nastawienie i wiara w siebie daje wiele:) u mnie sprawiła, że karmiłam rok, chociaż było ciężko bardzo momentami :) a i z kolką łatwiej się walczy karmiąc piersią: piłam koper włoski i zioła laktacyjne i jakoś bez większych problemów poszło :) czego i wam życzę :)

5. misia45

misia45 Fanka BB :)

Net-ka musisz sama wybróbować ... ja mam kilka
    Chicco - tak sobie
    NUK - tak sobie
    Dr Brown - OK
    Tommee Tippee - OK
    MAM - OK
    Avent - porażka
    LOVI - może być

6. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

Dziewczyny, oczywiście nastawiam się na karmienie piersią ale jak nie wyjdzie to mam już 10 butelek dr Brown - te ANTYKOLKOWE. Jesli dziecko teoretycznie nie powinno nalykac sie powietrza jedzac z takiej butelki to czy nalezy po karmienu czekac na "odbekniecie"???????

7. Kasiula1982

Kasiula1982 Fanka BB :)

ja tam do pewnego momentu (aż młody się spionizował) zawsze "odebekiwałam", chwila moment to trwało, a zawsze dziecku lżej :)

8. misia45

misia45 Fanka BB :)

no trzeba ale Młody ma taki urok że albo mu się odbija od razu albo w ogóle ... o czym przekonaliśmy się nie raz :-D ale czekamy ... zobaczysz sama.

9. happybeti

happybeti show must go on...

Czy karmisz piersią,czy butelką,"odbeknąć" nie zaszkodzi:tak:.
    Życze Ci jednak,by te wszystkie butelki okazały się niepotrzebne:tak:

10. reklama
  11. Justynaz

Justynaz Fanka BB :)

10 butelek to troche duzy arsenał ;-) nie wiem czy tyle bedzie potrzebne. zapewne nie użyjesz wszystkich ;-)
    Ja mam butelki z Avanta, polecił mi ją lekarz no i znajomi tez mowili ze są ok. Sama z doswiadczenia jeszcze nie moge pochwalic poniewaz karmię poki co piersią, a butelki używam tylko sporadycznie do wody

12. Net-ka

Net-ka Ninkowa Mamusia

;) 2 butelki już oddałam potrzebującej mamie, więc zostało 8 ;)

Poleć forum