reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka avent natural

Lenati

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2012
Postów
2 281
Natalka skończyła pół roku do tej pory karmiłam ją wyłącznie piersią , gdyż nie było mowy podać jej choćby herbatki z butelki . Dałam spokój z próbami podawania butelki , córeczka tylko płakała nie wypijała nawet 20ml , żal patrzeć jak dziecko tak się męczy :-(

I miesiąc temu przyszła butelka ''Avent Natural'' razem z nią nowe nadzieję że wyjdę na dłużej z domu niż 3 godzinki :-) kilka godzin po wyciągnięciu butelki z paczki , wyparzeniu próbowałam podać herbatkę ... i NIC , nie wypiła nawet 30ml i kolejny raz dałam spokój, przecież nie będę męczyć dziecka. Butelka do półki , cóż będę karmić piersią , i biegać szybko po sklepach żeby zdążyć na czas i podać małej jeść...
Poczytałam opinie butelki , wszyscy z niej zadowoleni , to czemu moje dziecko nie chce z niej jeść ? Postanowiłam spróbować raz jeszcze bo ileż można karmić samą piersią ? I kupiłam inną herbatkę , i Natalia od razu załapała ...Dziś już pięknie wypija mleczko i herbatkę z butelki , bez nerwów, płaczów i histerii bez cieknięcia po brodzie , bez krztuszenia . Prawdopodobnie tamta herbatka po prostu jej nie spakowała ... Po moich trudach , próbach z butelkami z tą poszło tak łatwo . NA PRAWDĘ polecam , jest warta zakupu . przede wszystkim dlatego że dziecko zjada z niej bez nerwów i stresów . A jak dziecko spokojne to mama spokojna i WSZYSCY są szczęśliwsi:happy: Ważne jest że dziecko wypija i z butelki Avent i potrafi dalej ssać pierś .

Teraz tylko muszę iść zakupić większą butelkę Avent Natural bo z łatwością wypija 125ml a dla mojego głodomorka to zdecydowanie za mało ..

Na prawdę POLECAM !

Pozdrawiam , Milenaaaa :)
 
reklama
Butelki Avent są faktycznie bardzo dobre. Mój synek również pił (pije pomimo że ma już 5 lat) z tych butelek. Są bardzo trwałe. My mamy dwie duże butelki już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje. Tylko smoczki co jakiś czas kupuję nowe bo dość szybką są pogryzione.

Co do tego że Twoja córeczka nie chciała pić wcześniej z innej butelki to może dlatego że smoczek był kauczukowy (ma żółty kolor). Smoczki Avent (ale nie tylko tej firmy) są sylikonowe (bezbarwne). Mój synek też z kauczukowej nie chciał pić.

Pozdrawiam :-)
 
też używałam butelek Avent i byłam z nich zadowolona, kupiłam butelkę tommee tippee i jednak wolę Aventa
 
Ja posiadam butelki Lovi medical+ oraz aktywne ssanie. Dziecko chętnie pije zarówno z piersi jak i z butelki. Butelki nie matowieją podczas sterylizacji i mają fajny kształt wspomagający naturalny rytm ssania. Jedyną różnicę jaką widzę między butelkami to to, ze z tej drugiej dziecko musi się bardziej namęczyć by wypić całą porcję.
 
Ja polecam lovi medical. Miałam avent i o ile przy pierwszej córce - super, tak przy drugiej się nie sprawdziły. Z lovi mała pije bardzo fajnie, spokojnie, bez rzucania się przy butelce, bez ulewania i zakrztuszania się. Poza tym butelkę łatwo się trzyma, tak łatwo, że mała mimo, że ma dopiero 4 miesiące już sama próbuje :-). Butelki nie matowieją przy steryzlizacji, nie ściera się "podziałka". Mam też lovi aktywne ssanie, ale ich mała niezaakceptowała
 
Do góry