reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka dla maluszka

reklama
Ja zakupiłam ta butelke małej zanim sie urodziła karmiłam ja 5 tygodni piersia pozniej podawałam odciagniete z tej butelki i do dziś jej uzywamy . kolki nas omineły niewiem czy to zasługa butelki czy dziecka :-)
ale spróbowac mozna , ja kupowałam na alegro w sklepie cena wyższa.
 
My mamy butelke lovi tez miala byc antykolkowa ale i tak mial kolki. Tyle ze on mial przez nietolerancje laktozy, zmienilismy mleko na apteczne i bylo ok;-)
 
Potrzebuję butelkę tak do 30 zł. Będzie nią karmiony maluszek który nie dostaje piersi. Przeczytałam że ta butelka a raczej karmienie nią Butelka Tommee Tippee 150ml Free nie powoduje kolek i zaparć czy to prawda? Może polecicie mi inną? Zaznaczam że do 30 zł najwięcej

Właśnie te butelki zakupiłam dla swojego dziecka i po 2 tygodniach szybko zmieniłam na Avent. Jak dla mnie TT strasznie przereklamowany jest i tyle. Jedynym plusem tych butelek była szerokość bo łatwo było je umyć, ale cała reszta to żenada. No ale co się dziwić - made in China przecież......

Jeśli chcesz mam dwie małe butelki Aventu a synek jada już z dużych. Mogę ją oddać za koszty przesyłki.
No i dodam, że kolek nie mieliśmy ani po jednych ani po drugich butelkach.
 
a ja mam dwa rodzaje TT antykolkowa i zwykla i na poczatku jechalysmy na tej anty i kolek u nas nie bylo teraz na zmiane już bo to raczej już bez róznicy;)
 
Ja polecam Avent. Kolek u nas nie było, tak że z butelkami nie kombinowałam. Pierwsza jaką kupiłam był Avent a później tylko zmieniłam na większą.
 
Nam życie uratowała butelka Dr. Browna serdecznie polecam i teraz też na pewno taką zakupię :tak:

Są małe, duże, szerokie i wąskie. Posiada tyle rodzajów smoczków, że długo służą.
System który posiada w środku na prawdę zapobiega łykaniu powietrza przez Dziecko co jest głównym powodem kolek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry