reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka do mleka AR

bea_

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Marzec 2022
Postów
22
Drogie mamy
Lekarz zalecił mojemu synowi mleko AR i co prawda zmniejszyło to problem z ulewaniem, ale syn bardzo męczy się przy jedzeniu. Mamy butelkę lovi ze smoczkiem dynamicznym i szukam jakiejś alternatywy z większym przepływem. Wypróbowaliśmy lovi 6+ ze średnim przepływem, ale to zupełnie nie zdało egzaminu, bo więcej mleka się wylewało, niż wpadało do buzi :/ Dodam że syn ma skończone 3 miesiące. Możecie polecić jakieś fajne smoczki, przy których dziecko nie będzie się tak męczyło?
 
reklama
U nas idealnie się sprawdziła butelka Avent i smoczki. Wcześniej też miałam lovi i nie zdało egzaminu mały niechętnie z niej jadł
 

Załączniki

  • 4d37d1a8-9d89-4b1c-971f-6ab5bbc585f6.jpeg
    4d37d1a8-9d89-4b1c-971f-6ab5bbc585f6.jpeg
    21,1 KB · Wyświetleń: 49
Drogie mamy
Lekarz zalecił mojemu synowi mleko AR i co prawda zmniejszyło to problem z ulewaniem, ale syn bardzo męczy się przy jedzeniu. Mamy butelkę lovi ze smoczkiem dynamicznym i szukam jakiejś alternatywy z większym przepływem. Wypróbowaliśmy lovi 6+ ze średnim przepływem, ale to zupełnie nie zdało egzaminu, bo więcej mleka się wylewało, niż wpadało do buzi :/ Dodam że syn ma skończone 3 miesiące. Możecie polecić jakieś fajne smoczki, przy których dziecko nie będzie się tak męczyło?
W Rossmanie są specjalne smoczki do mleka zagęszczonego. I masz do wyboru też wielkość dziurki od smoczka w zależności od wieku dziecka.
 
Do góry