reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka karmienie

Karoost

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2022
Postów
37
Hej mam pytanie czy któraś może z was używa butelki yoomi z podgrzewaczem i pomogła by mi ?
Mam ta butelkę pierwszy raz żeby ją aktywować ugotowałam podgrzewać wszystko zgodnie z instrukcjami podgrzewacz grzał .
Następnego dnia chciałam użyć żeby podgrzać mleko ale jak przekręcam do góry dnem to już się nie grzeje jak go aktywować żeby zaczął znowu grzać ?
 
reklama
Za kazdym razem musisz ten podgrzewac aktywowac od nowa. On dziala na takiej samej zasadzie jak te "zelowe" ogrzewacze do rak. Za kazdym razem musisz go wygotowac lub uzyc mikrofalowki.
 
Przepraszam, ze dopytam, bo ja jestem jeszcze mamą, która używała butelkiz lovi albo aventu czy canpola. O co chodzi z aktywacją butelki ?
 
reklama
Przepraszam, ze dopytam, bo ja jestem jeszcze mamą, która używała butelkiz lovi albo aventu czy canpola. O co chodzi z aktywacją butelki ?
Ta butelka jest Z podrzewaczem bezpośrednio w butelce podgrzewa się mleko .
Podsyłam link do allegro tam jest cały opis https://allegro.pl/oferta/yoomi-zestaw-butelka-140-ml-2-podgrzewacze-kapsula-11250608340

U mnie się nie sprawdziła myślałam że to ma innej zasadzie działa 🙃lepszy termos z budowanym podgrzewaczem bo trzyma temp parę godz
 
Do góry