reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelka z rurką

drogba

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2009
Postów
49
kupiliśmy taką naszej dwulatce jak bysliśmy w górach, teraz gdzieś zgineła a w sklepach szuklismy i nic nie slyszeli o takich, była fajna bo bardzo funkcjonalna do picia roznych napojów, wewnatrz niej byla dosyc gruba rurka ktora wychodzila na zewnatrz i maluszek mogl fajnie z niej pic nie rozlewajac przy tym ani kropli, moze ktos z Was wie o jaka butelkę chodzi i wie gdzie przez internet mozna taka zamowic....
 
reklama
Mama_iza moi chłopcy też takie posiadają (tylko te mniejsze) i wszystko z nich ciągną ;-)
 
u nas też chętnie pije z lovi ale jak upadnie to wcale nie jest niekapkiem ;)
a taka butelkę ze słomką planujemy zakupić właśnie :D
 
czyli wszystkie tak mają?? bo już myślałam że Seba ponadgryzał uszczelkę i dlatego tak :D ale fakt, jakiś wielki problem to nie jest, a dla nas super z tym kubkiem bo wcześniej z niczego nie chciał pić (Seba jest bezbutelkowy i bezniekapkowy;))
 
Wychodzi na to, że wszystkie. Jak dla mnie jedyny minus tego kubka to to, że ciężko się go myję :-( Napoje zalegają we wszystkich możliwych otworkach.
 
reklama
No mycie, to faktycznie masakra ;/
no i nie podoba mi się, ze gumowe elementy farbują się od soczków :/ no ale nic na to nie można poradzić

pozsiadamy też lovi 360 - Maksio używa go w przedszkolu. Ostatnio zakupiłam też lovi niekapek od 12miesięcy Kubki dla dzieci: niekapki, szklaneczki, kubki treningowe... - Olusiowi nie podszedł ;/

mieliśmy też active cup z nuka - rewelacja

magiczny kubek niekapek avent - nie podobał się chłopcom (nie jarzyli, że trzeba kubek podnosić, aby leciało ;)
 
Do góry