reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka

Dołączył(a)
14 Styczeń 2017
Postów
4
Witam :) Mój mały ma 2 miesiące, mamy teraz problem, bo 2 tygodnie temu tak nagle przestał pić z butelki..Karmie go piersią, ale tak 3 razy dziennie podawałam butelkę, mleko NAN, nigdy nie było problemu z tym, a teraz jak tylko poczuje smoczek na ustach to się strasznie denerwuje. Po feriach wracam do szkoły i praktyki, nie wiem co robić :c Próbowałam ze zmianą butelki i mleka, ale też nie szło, odciagałam do butli i też nie chciał..w buzi nic nie ma..
 
reklama
Witam :) Mój mały ma 2 miesiące, mamy teraz problem, bo 2 tygodnie temu tak nagle przestał pić z butelki..Karmie go piersią, ale tak 3 razy dziennie podawałam butelkę, mleko NAN, nigdy nie było problemu z tym, a teraz jak tylko poczuje smoczek na ustach to się strasznie denerwuje. Po feriach wracam do szkoły i praktyki, nie wiem co robić :c Próbowałam ze zmianą butelki i mleka, ale też nie szło, odciagałam do butli i też nie chciał..w buzi nic nie ma..
A pierś normalnie ssie? Plesniawek nie dostrzeglas?
 
Spróbuję butelkę
Av enta mają fajne smoczki.
Nie rozumiem dlaczego jak jest na piersi tak często podajesz dziecku mleko modyfikowane...???
Ja karmie piersią i butle daje tylko wtedy jak muszę wyjść i małego zostawiam z narzeczonym w razie w jakby mały płakał a tak to cycek
I av ent bardzo mam pasuje chwala sobie mamy
 
reklama
Spróbuję butelkę
Av enta mają fajne smoczki.
Nie rozumiem dlaczego jak jest na piersi tak często podajesz dziecku mleko modyfikowane...???
Ja karmie piersią i butle daje tylko wtedy jak muszę wyjść i małego zostawiam z narzeczonym w razie w jakby mały płakał a tak to cycek
I av ent bardzo mam pasuje chwala sobie mamy
Mój też dostawał pierś i butle bo płakał jak cyncal a nic nie leciało
 
Do góry