reklama

Butelki i smoczki do mleka

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Różyczka75, 22 Czerwiec 2009.

1. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Jakich używacie butelek i smoczków? Z jakiej firmy? Czy silikonowe czy kauczukowe i okragłe czy anatomiczne? Jakie się u was sprawdzają?
    Mój synek pije ze smoczka okraglego silikonowego z canpola i mam wrażenie, że denerwuje się przy piciu, cmoka często i przez to odrzuca butelkę. Sadziłam ,że to z powodu zbyt małej dziurki, ale gdy dałam z większą dławił się. Probowalam z innych butelek i smoczków podawać mleczko , ale najbardziej odpowiada mu jeszcze ta z canpola. Jednak szukam jeszcze czegoś lepszego. Probowalam aventa i lovi-nie chce mi z tego pić zbytnio. Co polecacie?

2. agag28

agag28 Malwinkowo Jackowo

Różyczka my używamy tommee tippee i dr. browna:-D
    do mleczka tt a do herbatki dr, brown. kaszkę je łyżeczką z butli nie chce:-)

3. reklama
  4. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Aguś a jakie tam są smoczki w tych buteleczkach? anatomiczne czy zwykłe okragłe zblizone wyglądem do sutka?:blink:

5. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

ja mam taki sam kształt smoka z butli jak smoczka
    nie wiem czy dobrze robie ale pije choć nie chciała na początku. Z takiej butli pije herbatke mleko jak mnie nie ma i kache przed snem

6. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

moj nie chcial pic z butelek Canapol, tylko z Aventu mu podchodzily na poczatku i tak juz zostalo :tak: teraz czasem zje tez z tych butelek Canapol ale widac ze mu niewygodnie

7. Olka1988

Olka1988 Fanka BB :)

ja mam jedną butelkę z Lovi
    drugą mam z MyBaby - była w komplecie z laktatorem. Jest tam smoczek na butelki z szeroką szyjką ( My Baby Laktator Ręczny Safety Care (655508055) - Aukcje internetowe Allegro ). Smoczka tam dokładnie nie widać, ale jest tam antykolkowy smoczeksilikonowy, są na tym smoczku takie szorstkie miejsca z "kropkami" tak że w dotyku przypomina sutek.

8. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Mój synek smoczek uspokajajacy ma taki anatomiczny, a te do picia są okragłe..nie wiem czy to dobrze czy źle..może dlatego , że mają rożny kształt zbytnio nie chce pić z butelek..:blink:

9. elinka

elinka mamaMaksa

Nasz synus pije mleko z tommee tippee, w ktorych smoczki sa zblizone ksztaltem do sutka. Smoczek do 'ssania' :-) ma tez z tt ale jego ksztalt jest zupelnie inny bardziej plaski i nie chce juz innego chociaz probowalismy tez smoki z nuka. Oba smoki sa sylikonowe.

10. reklama
  11. izkaraska

izkaraska Zaciekawiona BB

ja używam tylko dr brown's, mały nigdy nie miał kolki- moim zdaniem są rewelacyjne. smoczek nr 1 wolno leci, dziecko sie nie ksztusi i musi sie trochę napracować.:-)

Ostatnia edycja: 24 Czerwiec 2009
  12. docia85

docia85 Zaciekawiona BB

Ja przy córce używałam butelek z firmy avent. A teraz przy synu używam tommee tippee i jestem bardzo z nich zadowolona bardziej niż z avent:tak:.

Ostatnia edycja: 25 Czerwiec 2009

Poleć forum