reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelki smoczki podgrzewacze i inne akcesoria

Przy karmieniu cycem nie potrzeba dodatkowego dopajania, tak mnie uczyli na szkole rodzenia i tak mi mówiła moja pediatra. Ale butelki mogą się przydać awaryjnie przy kolkach, do podawania herbatek.
 
reklama
Hi hi hi a ja Was dziewczyny czytam nie tylko na tym wątku bo na innych wątkach zakupowych też i sobie myśle, że ja to jestem całkiem zielona w tych sprawach:) Nie wiem czy inne pierworódki się też tak czują? Nawet czasami się zastanawiam czy to nie zakrawa na ignorancjię z mojej strony ale myśle sobie że jak zacznę kupować te wszystkie rzeczy to raczej zdam się na swoją intuicję:)) Zobaczymy jak na tym wyjdę:))
 
kroczek_k ja byłam zielona aż do szkoły rodzenia czyli do stycznia... masz jeszcze czas to nie ignorancja... tak naprawdę to wszystkie rady do podziału na pół bo każde dziecko inne przecież :)
 
Hi hi hi a ja Was dziewczyny czytam nie tylko na tym wątku bo na innych wątkach zakupowych też i sobie myśle, że ja to jestem całkiem zielona w tych sprawach:) Nie wiem czy inne pierworódki się też tak czują? Nawet czasami się zastanawiam czy to nie zakrawa na ignorancjię z mojej strony ale myśle sobie że jak zacznę kupować te wszystkie rzeczy to raczej zdam się na swoją intuicję:)) Zobaczymy jak na tym wyjdę:))

Mam to samo.... Jeszcze wozek/lozeczko/ubranka to jakos sie czuje kompetentna wybrac, ale butelki, smoczki, laktatory i podgrzewacze to mnie przeraza ;) O ile moja mleczarnia zechce wspolpracowac czeka mnie zapewne odciaganie pokarmu, albo karmienie mieszane bo planowo to maz ma zostac w domu z maluchem. Widzialam ostatnio fajne urzadzenia wielofunkcyjne, ktore poza podgrzewaniem mleka/sloiczkow i sterylizowaniem butelek, moga tez gotowac na parze i rozdrabniac jedzenie dla starszych niemowlat i dzieci. Podejrzewam ze wlasnie na cos takiego sie ostatecznie zdecydujemy. http://www.babymama.pl/baby-food-center-duux-p2044.html

Zapewne przyjdzie tez wybrac laktator, kolezanka polecala mi ostatnio Medele Swing, ale jeszcze nie dojrzalam psychicznie do glebszego zastanawiania sie nad tym problemem ;)
 
Jeśli byś miała często odciągać mleko dla maluszka to medela powinna się sprawdzić. Moi znajomi mieli wcześniaka przez ponad miesiąc na odciąganym mleku i właśnie medelę mieli. Tylko nie jestem pewna czy modułu automatycznego nie pożyczali do niej ze szpitala bo co 3h świeże mleczko było dowożone a roboty trochę z tym było jak doliczyć dojazdy odpoczynek posiłki...
 
Jeśli chodzi o laktator to ja polecam lovi prolactis z naturalnym dwufazowym rytmem ssania. Jest to laktator elektryczny i ręczny w jednym. Bardzo prosty w obsłudze. Zapakowany w bardzo estetyczną kosmetyczkę . Posiada on zegar oraz funkcje odmierzania czasu ściągania, co okazuje sie bardzo przydatne w porownywaniu wyników przy ściąganiu pokarmu. Jedyna wada tego laktatora to jego głośność, która w ciągu dnia jest prawie niezauważalna, aczkolwiek nocą jest zbyt głośno.
 
Do góry