reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe maluszki

a moze termos z ciepła woda i proszek odmierzony w butelce
Ja właśnie też myślałam o takim rozwiązaniu :-)
Póki co to ja karmię przed wyjściem i nie zabieram mleczka ze sobą na spacer ale dosłownie drżę żeby się nie obudził ;-):-D

Mój Maluch też ulewa :-(
Nienawidzę tego ale nie wiem co zrobić :eek:
Zawsze Go odbijam i mimo wszystko potrafi ulać :sorry:
A najgorsze że później robią Mu się takie jakby potówki na skórze na dole policzków i na szyjce :-:)shocked2:
 
reklama
hejo
no to ja tez do was dolacze w takim razie bo karmie mleczkiem z cyca i z butelki:)
ja nie podaje zadnych witami bo tutaj nikt nie zalecil:)
infacol podawalam malej ale niestety zmienilam na inny preparat bo nie bylo poprawy ale......ma strasznie wysypana buzke....i cos mnie sie wydaje ze to od tyego preparatu na kolke....wrrrrrr....
czasem dzieci ulewaja od mleka.....jesli ulewa tylko po mleku a po np.wodzie nie to trzeba zmienic mleko....moja nie mogla aptanilu jesc strasznie ulewala( w Polsce to bebilon) zniemilam na SMA ale w brzuszku strasznie jej jezdzilo wiec teraz pije cow and gate i jest jak na razie dobrze.....
aaaa i cycka tez nie chce ciagna tylko ja odciagam mleko i jej w butli podaje.....ciekawe jak dlugo tak pociagne bo przy 4 dzieciakow i mnostwie obowiazkow poprosztu nawet czasu nie mam zeby mleko odciagnac ech
 
Moja mala ma twarde kupki...wysila sie mocno,a rozmawialam z siostra i zasugerowala,ze byc moze dlatego,ze sypie za duzo proszku...no i fakt sypalam miarki z czubem zamiast plaskie....ale po poludniu dalam jej mleko z plaskich miarek to przez caly czas do nastepnego karmienia byla niespokojna,ciagla smoka mocno i wydawala sie jakby glodna.Dalam jej nawet herbatki to pila bardzo lapczywie ale nadal byla niespokojna i ciagnela smoka...a jak tylko wypadl to w placz.I nie wiem co robic? Jak sypie miarki z czubem to jest bardziej nasycona ale przez to ma twarde kupki...albo moze nie ma to znaczenia?? Powinnam zmienic mleko?Uzywam teraz nestle Alete.
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie też myślałam o takim rozwiązaniu :-)
Póki co to ja karmię przed wyjściem i nie zabieram mleczka ze sobą na spacer ale dosłownie drżę żeby się nie obudził ;-):-D

Ja też karmię przed wyjściem, ale Młoda zawsze po około 40 minutach domaga się picia :-( zawsze mam herbatkę w termosie na spacerku, ale mleko się by przydało jakbym chciała wyjść na dłużej :-(
 
Dziewczynki:-) ona wtedy zjadla swoja normalna porcje tj. 100 ml. a zazwyczaj je 80-100 i jest dobrze...ale moze macie racje:sorry: moze powinnam juz robic 110-120.A moze tez jest niespokojna bo ma plesniawki,podaje jej spacjalny preparat i ma nosek zapchany a pytalam poloznej o gruszke to powiedziala,ze mam nie uzywac i kazala kupic spray do nosa a on gow..o pomaga:crazy: Jest jakis inny sposob by dziecku wyczyscic nosek bez gruszki??
 
Ja wiem,ze nie w tym watku powinnam na ten temat...ale jeszcze tylko jedno chcialam...mowiasz,zeby swiderkiem z wacika wyciagac,ale ona ma to jakby glebiej...jak oddycha to slysze,az na pleckach czuje jak jej reke poloze.To chyba katar??
 
Po psiknieciu sprayem nie trzymalam na rekach:eek: a powinnam,tak? i glowke wyzej klasc.OK,sprobuje. A kichac kicha czesto...ale to polozna mowila,ze dzieciaczki sobie tak nosek czyszcza...kichala od pierwszych dni w domu.
 
Jolka nie radze przesadzac z proszkiem tylko wg zalecen dawac-z doswiadczenia w rodzinie wiem ze takie przedobrzanie prowadzilo do zatwardzen a z czasem i otylosci u dziecka...
 
reklama
Ja też karmię przed wyjściem, ale Młoda zawsze po około 40 minutach domaga się picia :-( zawsze mam herbatkę w termosie na spacerku, ale mleko się by przydało jakbym chciała wyjść na dłużej :-(
A ja jeszcze żadnych herbatek nie daję :szok:
Może też powinnam?? :confused:
Póki co to tylko piersi i czasem butla :tak:
A jakie herbatki można dawać już dziecku??
 
Do góry