reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

no ta rozpiska faktycznie genialna :) - jakoś logicznie z tymi porami i wszystkim - naprawde bo dawanie tyle mleka początkowego + nowości to ja sie po prostu NIE DA :/ chyba zeby nasze dzieci miały zołądki bez dna.
 
reklama
Dziuneczka dziekuje za odpowiedz:) Ja stosuje Aptamil1 i nie mam problemow z tym mlekiem, no moze tylko to, ze Aleks duzo przybiera na wadze. Kawal chlopa z niego. Nie jest gruby, ale potezny...moze ma to po ojcu (192cm wzrostu):) A Ty jakie mleko podajesz??
 
Myleene ja również podaje Aptamil i problemow nie mamy,choc dwa razy malego zabolał brzuszek podczas jego stosowania no ale to chyba nie powód zeby zmieniac na inne ,po którym moze byc znacznie gorzej a tego wolalabym uniknąc,aczkolwiek zastanawiam sie czy jak mały skończy 6 m to nie przejśc na nasze Bebiko albo Nan?
 
Cześć Dziewczyny!
Madziu ta rozpiska rzeczywiście dobra!
A ja od 4 dni daje Nataszce soczek jabłkowy. Jak rozpocznie 4 miesiąc to spróbuje jej podać jabłuszko. A od kiedy daje jej soczek to robi świetne kupki! I w ogóle się przy tym nie męczy. Zresztą poprawa była już jak zmieniłam mleko na NAN Active, ale teraz to już w ogóle rewelacja. No, ale na jabłuszko to Nataszka musi jeszcze ten tydzień poczekać. Ciekawe jak zareaguje, bo jak jej soczek podałam to w pierwszej chwili się skrzywiła, ale potem zassała i poszło!!!
 
Witam,
dziewczyny jakiego typu smoczka uzywacie do podawania kaszki:confused:
Bo ja kupilam smoczek specjalny do kaszki 3+ Aventu i jest tragedia. Maly kaszke zjada w ciagy 2 min!!!!! Nie nadaza przelykac... Jakies rady???
Pozdrawiam:))
 
madzia ty robisz sama zupki? ja dzisiaj dałam pierwszy raz zupkę marchewka z dynią z dodatkiem już ode mnie kleiku ryżowego i Zuzia zjadła ze smakiem wszystko ( było tego ok 150ml) ale zastanawiam się nad robieniem samej zupek bo zbankrutowac idzie tylko co z tymi warzywami ze straganów?
Zupke zjadła ok 14 a pózniej deserek Hipa owoce z ryzem pół słoiczka o 18tej na spacerze i była bardzo zadowolona:-) teraz jest juz po kszce z butli i spi smacznie:)
Jak robisz sama zupki to poprosze o przepis:)
 
reklama
My skończyliśmy już 4 miesiące więc testujemy wszystko po kolei co jest dozwolone od tego wieku.
Mamy już spróbowane kaszki z Bebilonu, Nestle i Bobowity, najbardziej pasuje nam Bebilon ten z ryżem i wanilią, jabłuszka z gruszkami z Hippa, Śliweczki, marcheweczka z jabłuszkiem oraz zupka marchewkowa z ryżem, no a hiciorem jest szpinak z ziemniaczkami. Alex bardzo ładnie zjada, chętnie otwiera buźkę, czasem to nie nadążam z podawaniem łyżeczki, mam nadzieję że równie ładnie przybiera na wadze, okaże się w piątek u pediatry.

Narazie jemy obiadki i owocki ze słoiczków, jakoś bezpieczniej sie czuję podając Mu przebadane jarzynki, wprawdzie mieszkam na wsi i tu świerze powietrze ale jakoś nie mam skąd wziąć pewnych produktów na obiadki i deserki.

Wszystko jemy łyżeczką, tylko rano i wieczorem butla.
 
Do góry