reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

reklama
miedzy 10 a 11 zasypia i max 1 h
potem po obiedzie (po 14) max 1 h
i miedzy 16 a 17 - 30 min a jesli wyjdzie na dwor to kolo 1,5h

Zuzia tak samo spi:)
i jak zaśnie o 20tej to śpi do ok 6 rano :rofl2: zje butle mleczka i jeszcze pośpi tak do 7:30:-D
Też w nocy budzi się ok 1-2 na picie . daje jej trochę wody i jest spokój:)
 
Dziewczyny mam do was pytanie bo już przerzuciłyście takie ilości butelek i smoczków że głowa mała i ekspertki jesteście.Powiedzcie które smoczki mają najlepsze odpowietrzacze??? Mam butelki Lovi i smoczek byłby ok gdyby nie badziewny odpowietrzacz:baffled::baffled::baffled:
 
adusia3 my tez mielismy Lovi i fajnie były tylko własnie smoczek jak by sie zlepiał podczas karmienia:baffled: więc zrezygnowalismy na rzecz standardowych butelek Nuk ,smoczki super się odpowietrzają i pasuja do tych butli także smoczki z Canpol Babies anatomiczne:tak: jak dla nas bomba:tak:
 
adusia3 my tez mielismy Lovi i fajnie były tylko własnie smoczek jak by sie zlepiał podczas karmienia:baffled: więc zrezygnowalismy na rzecz standardowych butelek Nuk ,smoczki super się odpowietrzają i pasuja do tych butli także smoczki z Canpol Babies anatomiczne:tak: jak dla nas bomba:tak:
Dzięki za odpowiedź ...no więc właśnie dwoje na nuka było chowanych i bylo dobrze a teraz mamusi eksperymentów się zachciało:sorry2::sorry2:....zakupię nuka:tak::tak:
 
adusia Nuki są rewelacyjne ,tak samo butelki z Canpola standardowe,do butelek Nuka pasuja wlasnie te smoczki z Canpola-ja kupilam własnie sśredni,szybki(na potem) i do kaszek kauczukowy-niedrogie i dobre:tak:na dniach kupie butle z Canpola standardowa o pojemnosci 320 ml tez na pozniej jak ta z Nuka sie zużyje;-)
 
reklama
Witam Mamusie kwietniowe, jestem mamą już prawie 3miesięcznej Iza Mirki, czyli tegoroczną majówką. Tez jestem butelkową mamą. Mam do Was pytanie, jako do bardziej doświadczonych. Moja Iza je bardzo dużo, jesteśmy na mleku Bebiko, natomiast nie chce pić. Próbowałam herbatek rumiankowych hipp, bobovita, z kopru, uspakajającej z hippa, ogólnie tych przed 4 miesiącem życia, próbowałam też samej wody. Na takie upały Iza powinna więcej pić, a ona ledwie "zwilża usta". Pediatra już miesiąc temu doradziła mi leciuteńkie harbatki malinowe, tak tylko, żeby woda miała inny smak, ale wtedy się wahałam, bo Iza piła herb. rumiankowe, a teraz już nie chce.. i nie wiem, czy próbować, czy może Wy macie jakieś sposoby? a z kolei inny dr (chirurg dziecięcy) doradziła mi, żeby kupić jej te soczki hippa jabłkowe i jej podawać, ale też je wcześniej rozcieńczyć... Do pediatry idziemy dopiero 26 na szczepienie, a do tego czasu ma przejść nad płd Polską fala upałów i boję się o Iza Mirkę. Doradźcie coś proszę, jako bardziej doświadczone...

z góry dziękuję
 
Do góry