reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

jakiego kremu Emolium uzywałaś? Ciekawa jestem - bo sama stosuję kilka produktów z serii emolium u mojego synka. Dermatolog powiedział mi, że lepsze efekty przynosi pielegnacja tzw. kompleksowa czyli używanie kilku produktów z tej samej serii - np. emulsji do kapieli i po kapieli oraz właśnie kremu. Czekam na info od Ciebie.

Poprostu Emolium krem :-)
Emolium :: Krem
 
reklama
Mój szkrab miał bardzo długie okresy aktywności jak był taki mały... oczy szeroko otwarte i się na wszystko patrzył... znajomi się dziwili, że taki mały i zamiast spać to on na czuwaniu czas spędza... ale nie zaszkodzi spytać pediatry

No właśnie. Leży, siedzi i patrzy jak "stary":-)
Jakiś ciekawy świata strasznie ;-)
 
moja upodobała sobie Lovi i ani rusz inny smoczek ;). Co dajecie dzieciaczkom do picia??? jakie herbatki ja dawałam ułatwiajacą trawienie ale nie ma jej w sklepach, aptece i nie wiem co można dac oprocz kopru włoskiego??? moze być sam rumianek? i na co to dziala mam nadzieję, ze nie wiatropędnie. kupilam herbatkę herbapolu rum i koper ale wolala bym ta hipp albo jakąs granulowaną łatwiej i szybciej się robi.
 
Co ile karmicie swoje maluchy??? macie jakieś ustalone godz? ja do tej pory dawałam malaej 120ml i co 3,4 godz ale ze okazuje się ze jej to nie wystarcza dalam jej dziś 1 raz 150ml i nie wiem co ile czy trzymac się tego wogle? czy dawać jeść jak dziecko sie domaga?
 
Co ile karmicie swoje maluchy??? macie jakieś ustalone godz? ja do tej pory dawałam malaej 120ml i co 3,4 godz ale ze okazuje się ze jej to nie wystarcza dalam jej dziś 1 raz 150ml i nie wiem co ile czy trzymac się tego wogle? czy dawać jeść jak dziecko sie domaga?


My już wprowadziliśmy stałe godziny jedzenia- 9,13,17,21- mleko z butli a w nocy cyc na żądanie ale zazwyczaj jest to ok 4 i 6. I w dzień pomiędzy karmieniami córcia dostaje herbatkę rumiankową lub samą wodę.
Nika81- przy mleku modyfikowanym trzeba uważać bo można dziecko przekarmić. Na opakowaniu jest zawsze zapisane ile powinno byc posiłków dziennie. A jeśli to Twojej córci nie wystarcza to chyba lepiej poprosić o radę pediatrę.
 
Co ile karmicie swoje maluchy??? macie jakieś ustalone godz? ja do tej pory dawałam malaej 120ml i co 3,4 godz ale ze okazuje się ze jej to nie wystarcza dalam jej dziś 1 raz 150ml i nie wiem co ile czy trzymac się tego wogle? czy dawać jeść jak dziecko sie domaga?

ja wychodze z tego zalozenia ze jak dziecko jest glodne to nalezy mu dawac butle na zadanie ja tak robie rano i wieczorkiem Danielek domaga sie butli co 1,5-2 godz wiec mu daje w dzien natomiast ma przerwy 3 lub 3,5 godzinne jak narazie nie jest przekarmiony tylko szczesliwy:) wiesz w sumie dziecko nie ma w sobie zegarka i nie wie ze 3 godz ma wytrzymac bez jedzenia my tez jemy kiedy jestesmy glodni. i to wszystko zalezy od dziecka i jego apetytu ale skoro mala domaga sie butli to dawaj jej. pozdrawiam
 
ona ma juz 2 miesiace i musi dostawać 150ml. tak jest napisane na opakowaniu mleka ktore jej daje. To jest 5,6 karmień na dobę. Daje jej co 5 godz jakos tak ona nawet calego nie zjada więc nie jest tak ze nie wystarcza. Długo byla na 90,ml a taką dawkę daje się 2 tyg dziecku do 4 tyg chyba i 120 tez się daje mlodszemu. więc w zadnym wypadku nie przekarmiam małej. Dostasje tyle ile w jej wieku potrzeba.Sylwiaakk w sumie racja.:)
 
reklama
a ja mam problem....
Simran do tej pory zjadala za jednym podejsciem 90-110 ml... od 4 dni daje jej 110 ml i zjada tylko polowe i zasypia...zeby zjadla druga polowe musze sie nagimnastykowac...pomocy co robic???
 
Do góry