reklama

Butelkowe mamy :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2009' rozpoczęty przez luuuzna, 17 Marzec 2010.

1. luuuzna

luuuzna Mama Alanka

Tak więc zaglądają tu jakże niewyrodne butelkowe mamy ;-)
    Piszemy o wszystkim co ma związek z tym plastikowym zastępnikiem cycusia.

2. daffodill

daffodill Gość

fajny temat... ja nie czuje sie wyrodna a ten cycusiowy zastepnik bardzo nam odpowiada bo i ja i dziecie me jestesmy zadowlone i nie mamy powodow juz do zmartwien ze dziecko glodne i niedojedzone jak to bylo kiedys....:-) ja caly czas obawiam sie o skaze.... rzucilo nam sie na cale cialko:-(

3. reklama
  4. megi231

megi231 Początkująca w BB

A tam odrazu wyrodna:)) Ja karmię mojego synka mieszanie - pierś + butla i nie czuje wyrzutów sumienia:)) Synek najedzony i usmiechnięty a mama szczesliwa:) Swojego pierwszego synka od poczatku karmiłam butelka - ma prawie 4 latka i jest silny i zdrowy:) Terrorowi laktacyjnemu mówię NIE.

5. luuuzna

luuuzna Mama Alanka

Skaza ojej...chyba mleczko się wtedy zmienia nie?
    Mojego dziś brzuszek bolał :szok: niee wiem od czego :no: przecież mleczko zawsze odpowiadało :-( a dziś po wielu ćwiczeniach zaczął bączki puszczać dopiero, brzuszek ma wypchany...chyba gazy go trzymają :-(

6. luuuzna

luuuzna Mama Alanka

HEJ HEJ LASKI napisałam NIEWYRODNYCH :-D:-D:-D:-D

7. daffodill

daffodill Gość

no faKT TERAZ DOCZYTALAM HAHAHHA

8. luuuzna

luuuzna Mama Alanka

Nooo wiecie co :-D Ja bym tak napisała? :-D

9. daffodill

daffodill Gość

myslalam ze to z ironia do tych ktore uwazaja ze butelkowe mamy to wyrodne mamy... ja tak na poczatku o sobie myslalam a teraz wiem ze to dla dobra mego dziecka a jak mi ktos cos powie na ten temat to dostanie taka zje** ze w buty sie nie zmiesci:-) aghahahhahaha BO BUTELKOWA MAMA NIE ZNACZY GORSZA MAMA:-)

10. reklama
  11. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Świetna mama butelkowa dołącza do was:)

12. luuuzna

luuuzna Mama Alanka

Wszystkie jesteśmy świetne :-D

Poleć forum